SURVIVAL

Przeżyj przygodę w znaczeniu dosłownym, bo o to w końcu chodzi w survivalu.

Czytaj więcej

MILITARIA

Weź udział w autentycznych rozgrywkach gry militarnej. Czeka Cię broń, czołg i elementy taktyki wojskowej.

Czytaj więcej

ZADANIA LINOWE

Rusz w teren, wyposażony w nowe umiejętności, potrzeby sprzęt i wspierany przez doświadczonego instruktora rusza w teren.

Czytaj więcej

TEATR IMPROWIZACJI

Przeżyj twórczą i pełną zabawy interakcję z innymi ludźmi, bez wcześniejszego przygotowania, w chwili obecnej kreując, czyli improwizując.

Czytaj więcej

KUGLARSTWO

Zgodnie z naturalnymi predyspozycjami naucz się żonglerki, chodzenia po linie (slackline), jazdy na monocyklach oraz innych “sztuk magicznych”.

Czytaj więcej

SET Study® – Analiza potrzeb i efektywności organizacji

Jakościowe badanie potrzeb rozwojowych organizacji oraz efektywności podejmowanych działań rozwojowych z wykorzystaniem sprawdzonych narzędzi badawczych oraz rozwiązań systemowych.

Badanie koncentruje się na kompleksowym podejściu do badania potrzeb rozwojowych w oparciu o model Human Performance Improvement oraz na wykorzystaniu narzędzi gwarantujących wysoką jakość pozyskanych danych. Czytaj więcej

SET Evaluation® – Diagnoza potencjału i preferencji pracownika

Obiektywna diagnoza potencjału i preferencji pracowników oraz pełna informacja na temat luk kompetencyjnych w oparciu o ośrodki oceny oraz testy psychometryczne. Baza do budowania indywidualnych planów rozwojowych.

Czytaj więcej

SET Select® – Procesy rekrutacyjne

Projektowanie i realizacja dopasowanych dokładnie do potrzeb organizacji procesów rekrutacyjnych wraz z systemami wdrożenia nowych pracowników.

Czytaj więcej

Praca rozwojowa z grupami i w relacji indywidualnej

Uczymy trenerów i coachów wewnętrznych atrakcyjnego i efektywnego przekazywania wiedzy, stymulowania pracowników do kreowania nowych rozwiązań i poszerzania własnych możliwości.

Czytaj więcej

Zarządzanie i przywództwo

Uczymy menadżerów wspierania pracowników w rozwoju, w budowaniu dobrych relacji z firmą i motywacji w zespole, jak i stawiania wymagań w trosce o realizację celów biznesowych.

Czytaj więcej
Następna strona »
.,.