MILITARIA

Weź udział w autentycznych rozgrywkach gry militarnej. Czeka Cię broń, czołg i elementy taktyki wojskowej.

MILITARIA

Weź udział w autentycznych rozgrywkach gry militarnej. Czeka Cię broń, czołg i elementy taktyki wojskowej.


Dlaczego warto?

Elementy taktyki wojskowej, ciągła potrzeba dbania o siebie i zespół, konieczności szybkiego podejmowania decyzji, często pod presją i w zmiennych warunkach, to idealny poligon sprzyjający rozwijaniu postaw i kompetencji kluczowych w dzisiejszym biznesie. W naszych projektach wykorzystujemy potencjał takich doświadczeń i łączymy je ze sprawdzonymi rozwiązaniami z obszarów zarządzania, współpracy i przywództwa. W ten sposób budujemy silne i odpowiedzialne zespoły.
Dodatkowo, dla wszystkich wychowanych na 4 Pancernych, możliwość przejechania się czołgiem to spełnienie dziecięcych marzeń i niezapo- mniane przeżycie.

Co proponujemy?

Zapraszamy na nasz zaprzyjaźniony poligon w Ogrodniczkach. Na ponad 15 hektarach starej żwirowni jesteśmy w stanie przygotować dowolną grę militarną. O autentyczność rozgrywki dbają współpracujący z nami instruktorzy mający doświadczenie w służbie mundurowej. Dysponujemy wojskowym sprzętem ciężkim na czele z czołgiem T-55 Merida, amfibią PTS oraz kilkoma wozami pancernymi. Dla tych którzy chcą zaznać prawdziwej przygody mamy bazę noclegową w wojskowych namiotach, kilkaset metrów okopów i kilka obiektów do zdobycia. Na życzenie Państwa możemy zorganizować dowolne manewry wojskowe w innym rejonie kraju.

Ranking?

Wartość merytoryczna: 100%
Praca zespołowa: 100%
Wymagana sprawność fizyczna: 70%
Ryzyko zabrudzenia: 90%

Wpływ na Twój biznes?

Rozwój kompetencji w zakresie:

  Współpracy zespołowej.
  Budowania odpowiedzialności za siebie i zespół.
  Przywództwa / leadershipu.
  Pracy pod presją.
  Zarządzania w kryzysie.

Przykładowy scenariusz?

Grupa we wstępnej fazie przechodzi szkolenie z podstaw taktyki zielonej – zasad poruszania się w terenie otwartym oraz obsługi broni typu ASG. Następnie dostaje do zrealizowania zadanie polegające na odnalezieniu zasobnika, który został zrzucony w rejonie działań wrogiej armii. Aby tego dokonać musi, niewykryta przez wrogie patrole wspierane przez wozy bojowe i czołg, przedostać się na drugi koniec poligonu i wydobyć zatopioną w stawie przesyłkę. Może tego dokonać na kilka sposobów, jednym z nich jest neutralizacja strażników i wykorzystanie dostępnego na terenie poligonu sprzętu ciężkiego. Po realizacji tego etapu zadania grupa dostaje polecenie ewakuacji z zagrożonego rejonu. W tym celu musi samodzielnie złożyć ze zdobytych części samochód terenowy marki UAZ, który posłuży jako środek transportu..

Ekspert militariów?

Wojtek Hernik
Instruktor survivalu, wspinaczki, harcerstwa, strzelectwa i ratownictwa kataklizmowego, taternik, jumpmaster.