Działalność charytatywna jest jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności w ramach projektów CSR. Udzielamy wsparcia organizacjom pożytku publicznego, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, udzielamy stałego wsparcia fundacjom pomagającym najbardziej potrzebującym i dodatkowo zachęcamy innych do dołączenia się do tej inicjatywy.

Maciej Pawlik, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Rozwoju Grupy SETPoznaj projekty, które są nam bliskie

Fundacja Dziecięca Fantazja.

Fundacja Dziecięca Fantazja powstała w 2003 roku i działa na terenie całego kraju.
Celem Fundacji jest prowadzenie wszechstronnej działalności w zakresie pomocy społecznej dzieciom nieuleczalnie chorym w wieku od 3 do 18 lat poprzez spełnianie ich fantazji lub marzeń.
Od lipca 2011 roku systematycznie finansowo wspieramy Dziecięcą Fantazję. Jesteśmy również członkiem Rady Przyjaciół Fundacji.

Do chwili obecnej przekazaliśmy na spełnianie marzeń najmłodszych ponad 41.000,00 PLN. Sprawdź na stronie Fundacji jak Ty możesz pomóc.

Czytaj więcej


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.


WOŚP powstała w 2004 roku i jej celem jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Dzięki licytacjom naszych rozwiązań przekazaliśmy na rzecz WOŚP ponad 34.000,00 PLN. Może i to kropla w morzu potrzeb, ale to nasza wspólna kropla i jesteśmy z niej dumni.

Zostań wolontariuszem lub sprawdź na stronie Fundacji jak jeszcze możesz pomóc.

Czytaj więcej


Fundacja Krwinka.

Fundacja Krwinka powstała w 1996 roku z inicjatywy rodziców dzieci cierpiących na choroby nowotworowe.
Celem Fundacji jest niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom dotkniętym chorobami nowotworowymi, ich rodzinom oraz klinikom, w których są leczone, a także pozyskiwanie dawców szpiku.

Głównymi kierunkami działalności Fundacji są: poprawa warunków leczenia dzieci z chorobami nowotworowymi; pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi i ich rodzinom; podnoszenie wiedzy społecznej o chorobach nowotworowych; dawcy szpiku.

Od stycznia 2010 do maja 2012 systematycznie finansowo wspieraliśmy Krwinkę. Przekazaliśmy na cele fundacji prawie 15.000,00 PLN. Sprawdź na stronie Fundacji jak Ty możesz pomóc.

Czytaj więcej


Potrzebujesz więcej informacji?


Formularz kontaktu

Chcesz zapytać lub przesłać opinię? Skorzystaj z formularza.

  [recaptcha]

  Newsletter

  Chcesz nas bliżej poznać?

  Nie musisz nigdzie szukać.
  Otrzymasz od nas ciekawe artykuły,
  bezpłatne materiały oraz
  informacje o nowościach
  w Grupie SET.

  Dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
  RODO – Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych – Czytaj więcej…

  Udostępnij