Działalność charytatywna jest jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności w ramach projektów CSR. Udzielamy wsparcia organizacjom pożytku publicznego, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, udzielamy stałego wsparcia fundacjom pomagającym najbardziej potrzebującym i dodatkowo zachęcamy innych do dołączenia się do tej inicjatywy.

Maciej Pawlik, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny Grupy SET


Poznaj projekty, które są nam bliskie

Fundacja Dziecięca Fantazja.

Fundacja Dziecięca Fantazja powstała w 2003 roku i działa na terenie całego kraju.
Celem Fundacji jest prowadzenie wszechstronnej działalności w zakresie pomocy społecznej dzieciom nieuleczalnie chorym w wieku od 3 do 18 lat poprzez spełnianie ich fantazji lub marzeń.
Od lipca 2011 roku systematycznie finansowo wspieramy Dziecięcą Fantazję. Jesteśmy również członkiem Rady Przyjaciół Fundacji.

Do chwili obecnej przekazaliśmy na spełnianie marzeń najmłodszych prawie 35.000,00 PLN. Sprawdź na stronie Fundacji jak Ty możesz pomóc.

Czytaj więcej


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.


WOŚP powstała w 2004 roku i jej celem jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Dzięki licytacjom naszych rozwiązań przekazaliśmy na rzecz WOŚP ponad 28.000,00 PLN. Może i to kropla w morzu potrzeb, ale to nasza wspólna kropla i jesteśmy z niej dumni.

Zostań wolontariuszem lub sprawdź na stronie Fundacji jak jeszcze możesz pomóc.

Czytaj więcej


Fundacja Krwinka.

Fundacja Krwinka powstała w 1996 roku z inicjatywy rodziców dzieci cierpiących na choroby nowotworowe.
Celem Fundacji jest niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom dotkniętym chorobami nowotworowymi, ich rodzinom oraz klinikom, w których są leczone, a także pozyskiwanie dawców szpiku.

Głównymi kierunkami działalności Fundacji są: poprawa warunków leczenia dzieci z chorobami nowotworowymi; pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi i ich rodzinom; podnoszenie wiedzy społecznej o chorobach nowotworowych; dawcy szpiku.

Od stycznia 2010 do maja 2012 systematycznie finansowo wspieraliśmy Krwinkę. Przekazaliśmy na cele fundacji prawie 15.000,00 PLN. Sprawdź na stronie Fundacji jak Ty możesz pomóc.

Czytaj więcej


Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszam do kontaktu:

Maciej Pawlik

Dyrektor Operacyjny Grupy SET®

     
     +48 501 170 580


Formularz kontaktu

Chcesz zapytać lub przesłać opinię? Skorzystaj z formularza.

Newsletter

Dopisz się do odbiorców.

Będziemy przesyłać do Ciebie
nasz RozWojownik
i informacje o nowościach
w Grupie SET.


Grupa SET sp. z o.o. informuje, że dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art.7 pkt.6 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Grupa SET sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.Jana Kazimierza 45 lok.AD0106.Udostępnij
.,.