Referencje klientów
SET Biznes®

Trenerzy Grupy SET byli zaangażowani w realizację projektu na każdym etapie jego trwania. Zaprezentowali wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz dbałość o rezultaty poszczególnych szkoleń.

Jacek Olbrycht, Dyrektor Generalny Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narod.

Profesjonalizm i zaangażowanie trenerów prowadzących, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, oceniam bardzo wysoko. Doceniam również wysoki poziom strony organizacyjne. Grupę SET polecam jako rzetelnego partnera przy realizacji projektów.

Maciej Jahns, Dyrektor Działu HR Maspex Wadowice

CZYTAJ WIĘCEJ

Referencje klientów
Akademii SET®

Perfekcyjne podejście do tematu, atmosfera sprzyjająca rozwojowi. Indywidualne podejście do uczestnika jako jednostki i członka zespołu. Genialne prowadzenie i informacje zwrotne dające możliwość refleksji nad sobą.

Joanna Stando-Leśnik Szkoła Trenerów Biznesu, Edycja 42 Kraków

Cieszę się, że w świat coachingu zostałam wprowadzona w tak profesjonalny, ciekawy i inspirujący sposób. Duże wsparcie i szacunek ze strony trenerów/coachów sprzyja rozwojowi, poszerzaniu samoświadomości i realizowaniu własnych celów. Polecam!

Katarzyna Świątkowska Szkoła Coachów, Edycja 12 Warszawa

CZYTAJ WIĘCEJ

Formularz kontaktu

Chcesz zapytać lub przesłać opinię? Skorzystaj z formularza.

Newsletter

Chcesz nas bliżej poznać?

Nie musisz nigdzie szukać.
Otrzymasz od nas ciekawe artykuły,
bezpłatne materiały oraz
informacje o nowościach
w Grupie SET.

Grupa SET sp. z o.o. informuje, że dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art.7 pkt.6 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Grupa SET sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.Jana Kazimierza 45 lok.AD0106.

Udostępnij
.,.