Mieliśmy przyjemność pracować już dla…


AmeriGas Polska Sp. z o.o.

“Wszystkie dotychczasowe szkolenia zostały przeprowadzone w sposób rzetelny, fachowy i dynamiczny, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego… Z pełną odpowiedzialnością polecam Grupę SET, jako fachową firmę szkoleniową gwarantującą wysoką jakość swoich usług…”
Piotr Jóźwicki, Dyrektor ds. Personalnych
CZYTAJ WIĘCEJ

Credit Agricole Bank Polska S.A.

“Ważnym elementem wpsółpracy było odpowiednie podejście trenerów/asesorów przy tworzeniu systemu kompetencji. Zespół Grupy SET wykazał się ogromną elastycznością. Rzetelnie przygotował narzędzia dopasowane do badanych kompetencji…”
Katarzyna Jędryczek-Wąsiel, Dyrektor Departamentu Rekrutacji i Rozwoju
CZYTAJ WIĘCEJ

Eurosystem Polska Sp. z o.o.

“Grupa SET przeprowadziła dla naszych Menadżerów szkolenie z zakresu umiejętności sprzedażowych. Szkolenie było dynamiczne odkrywcze i wartościowe. W pełni polecam Grupę SET jako profesjonalną firmę szkoleniową gwarantującą wysoką jakość oferowanych rozwiązań…”
Marcin Świerta, Prezes Zarządu
CZYTAJ WIĘCEJ

F5 Konsulting Sp. z o.o. /Amica Wronki S.A./

“Grupa SET przeprowadziła dla Amica Wronki S.A. 19 dwudniowych szkoleń, które obejmowały: Facylitację, Rozwiązywanie Konfliktów, Motywowanie Pracowników. Grupa SET wywiązała się ze swoich zobowiązań, w sposób satysfakcjonujący realizując warunki umowy…”
Jarogniew Podeszwa, Dyrektor Departamentu Projektów Europejskich
CZYTAJ WIĘCEJ

Główny Inspektorat Transportu Drogowego

“Grupa SET zrealizowała projekt “Sztuka prowadzenia efektywnych i atrakcyjnych szkoleń”. Doceniamy kompetencje trenerów, organizację i logistykę projektu, elastyczność w dopasowaniu programu do potrzeb naszej organizacji oraz świetną jakość komunikacji…”
Michał Rzemieniewski, Dyrektor Biura Nadzoru inspekcyjnego
CZYTAJ WIĘCEJ

Hager Polo Sp. z o.o.

“Grupa SET przeprowadziła projekt rozwoju kompetencji trenerskich. Z satysfakcją stwierdzam, że współpraca z Grupą SET spełniła nasze oczekiwania. Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili pracę Trenera jak również stronę organizacyjną projektu…”
Daria Rabenda, Specialista ds. Personalnych i Komunikacji Wewnętrznej
CZYTAJ WIĘCEJ

Telekomunikacja Wielkopolska Sp. z o.o.

“Grupa SET zrealizowała dla zespołu menadżerów projekt “Sztuka Prowadzenia Ciekawych i Atrakcyjnych Spotkań”. Wraz z Grupą SET udało nam się zrealizować główny cel projektu szkoleniowego poprzez dopasowanie programu do indywidualnych potrzeb uczestników…”
Łukasz Woźniak, Menadżer Sprzedaży Bezpośredniej
CZYTAJ WIĘCEJ

ING Usługi Finansowe S.A.

“Grupa SET była partnerem merytorycznym w projekcie Kompetentny Menadżer… Wywiązała się ze swoich zobowiązań z należytą starannością, w sposób satysfakcjonujący realizując warunki umowy…”
Olga Głodkowska, Senior Organisational Development Specialist
CZYTAJ WIĘCEJ

ING Usługi Finansowe S.A.

“Grupa SET została naszym partnerem merytorycznym programu rozwoju talentów… Projekt został wysoko oceniony przez uczestników szkolenia, zarówno w kontekście prezentowanych treści, metod pracy, jak i zaangażowanych w projekt trenerów…”
Natalia Stelmach, Senior Organisational Development Specialist
CZYTAJ WIĘCEJ

ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

“Grupa SET była partnerem merytorycznym Programu Trenerów Wewnętrznych. Trenerzy Grupy SET stanowili istotne wsparcie w przygotowaniu grupy Trenerów do realizacji szkoleń wewnętrznych oraz standardu superwizji trenerskich…”
Joanna Wszeborowska, Talent Manager
CZYTAJ WIĘCEJ

Kredyt Bank S.A.

“Grupa SET zrealizowała szkolenie ABC Trenera. Trenerzy byli bardzo dobrze przygotowani merytorycznie i z pasją prowadzili zajęcia, co bardzo odpowiadało naszym pracownikom…”
Izabela Wrona, Talent Manager
CZYTAJ WIĘCEJ

Kredyt Bank S.A.

“Sesje coachingowe miały dla Trenerów wartość dwojaką: z jednej strony sami stali się “Klientami” coachingu, a z drugiej poprzez kontakt z Coachem mieli możliwość autorefleksji nad własnymi kompetencjami coachingowymi…”
Rafał Olbryś, Menadżer ds. Szkoleń
CZYTAJ WIĘCEJ

Maspex Wadowice

“Grupa SET przeprowadziła na rzecz pracowników naszej firmy projekt szkoleniowy rozwijający kompetencje managerskie. Kompetencje, profesjonalizm i zaangażowanie Grupy SET oraz trenerów prowadzących, z którymi mieliśmy przyjemność pracować oceniam bardzo wysoko…”
Maciej Jahns, Dyrektor Działu HR
CZYTAJ WIĘCEJ

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

“Grupa SET zrealizowała projekt “Szkoła Trenerów Wewnętrznych” obejmujący 156 godzin pracy warsztatowej. W pełni rekomendujemy Grupę SET jako odpowiedzialnego partnera do realizacji projektów rozwojowych…”
Jacek Olbrycht, Dyrektor Generalny
CZYTAJ WIĘCEJ

Ministerstwo Obrony Narodowej

“Grupa SET zrealizowała Akademię Trenera Wewnętrznego. Powyższa usługa została wykonana należycie, zaś zarówno strona organizacyjna jak i merytoryczna zostały ocenione wysoko…”
Justyna Hetmanowska-Graf, Szef Oddziału Kadr i Szkolenia
CZYTAJ WIĘCEJ

ND Logistics Poland Sp. z o.o.

“Szkolenie “Synergia” jest treningiem z zakresu budowania zespołu i komunikacji. To co szczególnie utkwiło w pamięci to ciekawe struktury podczas szkolenia, atrakcyjne aktywności, również poza salą szkoleniową, a także intensywne emocje…”
Anna Cupiał, Specialist ds. Personalnych
CZYTAJ WIĘCEJ

ND Logistics Poland Sp. z o.o.

“Postanowiłam rozszerzyć kompetencje trenerów i menedżerów o umiejętności coachingowe i pracy z grupami. Jakość szkoleń realizowanych przez Grupę SET jest bardzo wysoka, zarówno jeśli chodzi o prezentowane narzędzia, jak i sposób przeprowadzenia szkoleń…”
Grażyna Pławska, Dyrektor Platformy Logistycznej
CZYTAJ WIĘCEJ

Nokia Siemens Networks Sp. z o.o.

“Grupa SET przeprowadziła projekt z zakresu komunikacji w zespole. Szczególną wartością było duże doświadczenie trenerów w zakresie zarządzania i budowania relacji w zespołach, zarówno praktyczne (menedżerowie-praktycy), jak i trenerskie…”
Karolina Baczulis, Specialist ds. Rozwoju Kompetencji
CZYTAJ WIĘCEJ

Nokia Siemens Networks Sp. z o.o.

“Grupa SET przeprowadziła programy: Trening Umiejętności Trenerskich i Narzędzia Pracy Coacha. Każdy z treningów prowadzony był w oparciu o autorski, sprawdzony model szkoleniowy. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili oba programy…”
Hanna Kutrzeba-Stogińska, Koordynator ds. Rozwoju Kompetencji i Procesów
CZYTAJ WIĘCEJ

Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

“Potwierdzam współpracę w zakresie przeprowadzenia szkoleń: Zarządzanie Operacyjne – Wspieram i Wymagam. Grupa SET wywiązała się ze swoich zobowiązań z należytą starannością, w sposób satysfakcjonujący realizując warunki umowy…”
Iwona Olborska, Dyrektor ds. Zakupów
CZYTAJ WIĘCEJ

Randstad Polska Sp. z o.o.

“Grupa SET zrealizowała projekt dla 101 osób kadry menadżerskiej. Program projektu został bardzo wysoko oceniony przez uczestników szkoleń zarówno w kontekście prezentowanych treści jak i metod pracy…”
Joanna Rutkowska, Learning and Development Manager
CZYTAJ WIĘCEJ

Scania Polska S.A.

“Poświadczam, że Grupa SET realizuje projekt coachingowy. Projektem są objęci menedżerowie samodzielnych samodzielnych placówek serwisowych, w sumie 36 kierowników. Projekt jest prowadzony dobrze i oceniany przez nas bardzo wysoko…”
Leszek Czapski, Dyrektor ds. Szkoleń i Rozwoju Zawodowego Pracowników
CZYTAJ WIĘCEJ

Scania Polska S.A.

“Grupa SET realizowała projekt rozwijający kompetencje menedżerskie Kierowników Serwisów. Potwierdzam, że nasza współpraca układała się bardzo dobrze.Zrealizowane działania dla naszych Pracowników zostały zrealizowane należycie…”
Maciej Lewandowski, Dyrektor Obsługi Posprzedażnej
CZYTAJ WIĘCEJ

Sii Sp. z o.o.

“Grupa SET przeprowadziła dla pracowników naszej firmy szkolenie “Komunikacja interpersonalna z elementami perswazji. Grupę SET polecam jako profesjonalnego Partnera i sumiennego dostawcę usług szkoleniowych…”
Anna Telega, HR Manager
CZYTAJ WIĘCEJ

TUiR Warta S.A.

“Pracownicy TUiR Warta S.A. uczestniczyli w szkoleniu “Narzędzia w coachingu” organizowanym przez Grupę SET. Warsztat był pełen ćwiczeń, które pozwalały na szybkie przyswojenie kompetencji oraz ich odniesienie do środowiska pracy. Polecam szkolenia z Grupą SET…”
Katarzyna Makula, Kierownik Zespołu Szkoleń
CZYTAJ WIĘCEJ

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

“Grupa SET zrealizowała warsztat rozwoju umiejętności trenerskich dla kadry trenerów wewnętrznych ZUS. Przygotowanie warsztatu poprzedzone było cyklem 18-nastu superwizji. Usługa została zrealizowana w sposób należyty…”
Agnieszka Such, Wicedyrektor Departamentu Spraw Pracowniczych
CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt i zapytania ofertowe

   +48 22 257 87 97

   

Formularz kontaktu

Chcesz zapytać lub przesłać opinię? Skorzystaj z formularza.

Newsletter

Chcesz nas bliżej poznać?

Nie musisz nigdzie szukać.
Otrzymasz od nas ciekawe artykuły,
bezpłatne materiały oraz
informacje o nowościach
w Grupie SET.

Grupa SET sp. z o.o. informuje, że dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art.7 pkt.6 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Grupa SET sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.Jana Kazimierza 45 lok.AD0106.

Udostępnij
.,.