1 czerwca 2008 roku, kiedy rejestrowaliśmy spółkę o nazwie „Grupa SET” mieliśmy pomysł, pasję, wiedzę, doświadczenie i zero oszczędności. Mieliśmy też pracę na etacie, jako trenerzy wewnętrzni. Krótko po tym zostaliśmy zwolnieni z pracy i musieliśmy stanąć na własnych, niepewnych nogach. Dziś Grupa SET to nie tylko Maciek, Jarek i Adam, trzech początkowo skołowanych, ale zdeterminowanych przedsiębiorców, ale wiele więcej osób, bez których nasz sukces nie byłby możliwy…

Maciej Pawlik, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Rozwoju Grupy SET®


Dlaczego Grupa SET®?

Misja i wartości

Misja firmy i wartości, którymi się kierujemy są dla naszych klientów najlepszymi gwarantami efektywności, jakości i wyjątkowości dostarczanych przez nas usług.

CZYTAJ WIĘCEJ

Know-how

Każdy projekt osadzony jest na Modelach Rozwojowych Grupy SET®. Otwieramy na doświadczenia, pozostawiamy przestrzeń na refleksję i wyciąganie wniosków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyjątkowy zespół

Gotowość do samorozwoju to fundamentalna zasada, z którą identyfikuje się ponad 20 stale współpracujących z nami trenerów i konsultantów.

POZNAJ NAS

Odpowiedzialność społeczna

Chętnie wspieramy i inicjujemy projekty CSR, których celem jest rozwój branży szkoleniowej oraz pomoc najbardziej potrzebującym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Centrum szkoleniowe SET Serwis®

Projekty realizujemy w naszych w pełni wyposażonych, salach szkoleniowych w Warszawie, idealnych do prowadzenia zajęć w trybie warsztatowym, lekcyjnym czy wykładowym. Chętnie pracujemy również w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.

POZNAJ SET SERWIS


Potrzebujesz więcej informacji?


Formularz kontaktu

Chcesz zapytać lub przesłać opinię? Skorzystaj z formularza.

  [recaptcha]

  Newsletter

  Chcesz nas bliżej poznać?

  Nie musisz nigdzie szukać.
  Otrzymasz od nas ciekawe artykuły,
  bezpłatne materiały oraz
  informacje o nowościach
  w Grupie SET.

  Dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
  RODO – Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych – Czytaj więcej…

  Udostępnij