Misja naszej firmy i wartości, którymi się kierujemy, są dla naszych klientów najlepszymi gwarantami efektywności, jakości i wyjątkowości dostarczanych przez nas usług. Nie są tylko pustymi sloganami, są żywe na każdym etapie i w każdym obszarze naszego funkcjonowania.

Adam Walerjańczyk, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Programowy Grupy SETNasza misja

Stwarzamy możliwości do rozwoju kreując niebanalny klimat
do dokonywania trwałych i odważnych zmian.


Nasze wartości

Niezależność

Nie idziemy na kompromisy związane z jakością naszych usług. Nigdy. Nie zależymy od żadnej organizacji programowo ani finansowo. Jesteśmy niezależnymi twórcami własnej marki i wiemy, że taka niezależność oznacza również odpowiedzialność za to, co i jak robimy. Pracujemy w oparciu o autorski Model SET®, który stosujemy zarówno w pracy na sali szkoleniowej, jak i w kontaktach biznesowych i to on definiuje osobowość naszej marki.

Otwartość

Wiemy, że ludzie i organizacje różnią się między sobą, a to oznacza różne systemy wartości czy różne punkty widzenia, których się uczymy, jeśli nie od razu się z nimi zgadzamy. We współpracy z nami, możesz liczyć na to, że badając potrzeby szkoleniowe oprowadzimy Cię po Twoim “mieszkaniu” i pokażemy Ci je oczami gościa, abyś zobaczył to, na co już przestałeś zwracać uwagę. Potem zadecydujesz, co chcesz odświeżyć, co naprawić, co udoskonalić. Pomożemy Ci, jeśli będziemy wiedzieli jak. Jeśli nie, polecimy kogoś, kto zrobi to lepiej od nas. Wiemy, że hydraulik, choćby był najlepszy, nie naprawi zepsutego telewizora mimo, że potrafi stwierdzić, że nie działa.

Pasja

To dość zużyte słowo, ale nie znajdujemy lepszego, które oddałoby nasz stosunek do tego, co robimy. Każdy z nas zawsze chciał robić w życiu to, co lubi. Uczyniliśmy z naszej pasji zawód, a więc nie dość, że robimy coś, co nas wciąga, to jeszcze dzięki temu mamy środki do życia.
Gdyby naszą pasją były sporty motorowe, zarabialibyśmy na wyścigach, jak Robert Kubica. Jeśli muzyka, robilibyśmy to, co Rolling Stones. Naszą pasją jest stwarzanie możliwości do rozwoju innym, ale również sobie. Grupa SET® powstała po to, aby umożliwić nam realizację tej pasji i może jeszcze po to, aby zarazić nią Ciebie./h5>

Dbałość o relacje

Wyznajemy zasadę, że żeby propagować dobre relacje z innymi, musimy bezustannie uczyć się budować je między nami samymi. Dlatego, postanowiliśmy spisać nasze wartości i pracować w zgodzie z nimi. Dlatego dbamy o to, aby każdy, kto zetknie się z Grupą SET czuł, że ma w nas zaangażowanego partnera, który prawdziwie o niego dba. Dlatego dbamy o siebie nawzajem. I również dlatego już pierwszy kontakt z nami jest odzwierciedleniem tej wartości. Nie wierz. Sprawdź. Zadzwoń.

Potrzebujesz więcej informacji?


Formularz kontaktu

Chcesz zapytać lub przesłać opinię? Skorzystaj z formularza.

  [recaptcha]

  Newsletter

  Chcesz nas bliżej poznać?

  Nie musisz nigdzie szukać.
  Otrzymasz od nas ciekawe artykuły,
  bezpłatne materiały oraz
  informacje o nowościach
  w Grupie SET.

  Dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
  RODO – Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych – Czytaj więcej…

  Udostępnij