SET Select® – Procesy rekrutacyjne

Projektowanie i realizacja dopasowanych dokładnie do potrzeb organizacji procesów rekrutacyjnych wraz z systemami wdrożenia nowych pracowników.

SET Select® – Procesy rekrutacyjne

Projektowanie i realizacja dopasowanych dokładnie do potrzeb organizacji procesów rekrutacyjnych wraz z systemami wdrożenia nowych pracowników.

Dlaczego SET Select®?

  Kompleksowe rozwiązanie.
Wspieramy w zakresie przygotowania profili kompetencyjnych i opisów stanowisk. Tworzymy dopasowane dokładnie do potrzeb narzędzia niezbędne w procesie rekrutacji i wdrożenia pracownika. Tworzymy kwestionariusze behawioralnych wywiadów rekrutacyjnych, szkolimy z ich prowadzenia oraz prowadzimy sesje Assessment Center.
  Partnerstwo.
Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Na każdym etapie prac dajemy pełny dostęp do naszego know-how.
  Oszczędności i rozwój.
Mając na uwadze uwarunkowania budżetowe, projektujemy rozwiązania w taki sposób, aby do maksimum wykorzystać potencjał kadrowy klienta i zminimalizować ilość usług zlecanych Grupie SET.

Nasze rozwiązania?

Etapy realizacji procesu:
  I. Planowanie i akceptacja – uzgodnienie oczekiwanych rezultatów, zakresu działań wchodzących w skład projektu, rekomendowanych kompetencji podlegających weryfikacji w procesie.
  II. Przygotowanie – stworzenie opisu stanowiska pracy i profilu kompetencyjnego kandydata, opisanie kompetencji wskaźnikami zachowań, oraz przygotowanie narzędzi rekrutacyjnych (formularze, testy, ćwiczenia do sesji Assessment Center).
  III. Rekrutacja i selekcja – analiza CV, rozmowy rekrutacyjne w oparciu o kwestionariusz wywiadu rekrutacyjnego oraz kwestionariusze stylów myślenia, sesje Assessment Center, analiza kwestionariuszy wywiadów i wyników AC (sprawdzanie dopasowania motywacyjnego i kompetencyjnego kandydatów do proponowanego stanowiska), wybór osób spełniających kryteria w najwyższym stopniu.