KUGLARSTWO

Zgodnie z naturalnymi predyspozycjami naucz się żonglerki, chodzenia po linie (slackline), jazdy na monocyklach oraz innych “sztuk magicznych”.

KUGLARSTWO

Zgodnie z naturalnymi predyspozycjami naucz się żonglerki, chodzenia po linie (slackline), jazdy na monocyklach oraz innych “sztuk magicznych”.


Dlaczego warto?

Ileż to razy najlepsze projekty i pomysły rozbijały się o wszechmocne przekonanie “ja się do tego nie nadaję”, albo “zatarty już jestem” albo “nie dam rady”…
A co gdyby bawiąc się, w przyjaznej i intrygującej formie zadać kłam tym przekonaniom. Czy to realne? Przy odrobinie zaangażowania i chęci tak. My oferujemy przestrzeń ku temu.
Jeśli Państwo dołożą chęci to może być ciekawie.

Co proponujemy?

Zapraszamy Państwa do innego świata. Pełnego kolorów, muzyki, nadprzyrodzonych mocy i niesamowitych czynów. Świata tworzonego przez Grupę Artystyczną Basch. Świata na pierwszy rzut oka niedostępnego dla zwykłych śmiertelników. A jednak będącego na wyciągnięcie ręki. Świata najlepiej opisanego przez Lewis Caroll w Przygodach Alicji:
– Nie ma celu próbować – powiedziała.
– Nikt nie może uwierzyć w rzeczy niemożliwe.
– Wydaje mi się, że niewiele masz wprawy – powiedziała Królowa.
– Gdy ja byłam w Twoim wieku, wprawiałam się co dnia przez pół godziny. Ach, czasami udawało mi się uwierzyć w sześć niemożliwych rzeczy już przed śniadaniem.

Ranking?

Wartość merytoryczna: 100%
Praca zespołowa: 100%
Wymagana sprawność fizyczna: 20%
Ryzyko zabrudzenia: 0%

Wpływ na Twój biznes?

Rozwój kompetencji w zakresie:

  Współpracy opartej na relacjach partnerskich.
  Efektywnej komunikacji w zespole.
  Elastyczności i gotowości na zmiany.
  Kreatywności i innowacyjności.

Przykładowy scenariusz?

Grupa, pod opieką instruktorów, uczy się podstaw sztuki kuglarskiej. Zgodnie z naturalnymi predyspozycjami ludzie uczą się żonglerki, chodzenia po linie (slackline), jazdy na monocyklach i innych “sztuk magicznych”. W kolejnym etapie wspólnie przygotowują scenariusz oraz scenografię i stroje do wspólnego występu, dla dzieci z domu dziecka. Na koniec przedstawienie. Test nowych umiejętności. Wspólna zabawa. Uśmiechy dzieci. Emocje i dobra energia.

Ekspert kuglarstwa?

Antoni Michalski
Instruktor nowego cyrku, kuglarz, rigger, slackliner, aktor, podróżnik, koniarz.