Prowadzimy indywidualne sesje coachingowe oraz pracujemy metodami coachingowymi z zespołami pracowniczymi. Znamy coaching i wiemy, że jest on jedną z najefektywniejszych metod wspierania w rozwoju zarówno zawodowym, jak i osobistym oraz w osiąganiu wyznaczonych celów.

Adam Walerjańczyk, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Programowy Grupy SET


Dlaczego coaching w Grupie SET?

Coach Grupy SET towarzyszy klientowi w realizacji jego celów. Nie mówi, co ma robić, zadaje pytania, dzieli się swoimi obserwacjami, proponuje zadania, które mają przybliżyć klienta do osiągnięcia jego zamierzeń.

Fundamentami naszej pracy w relacji coachingowej są:

Model Kompetencji Coachingowych

Pracujemy w oparciu o unikalną kompozycja wiedzy, umiejętności, postaw i kontekstów pracy, co mocno wyróżnia nas na rynku.
null

Doświadczenie

Znamy biznes, nasi coachowie mają różnorodne doświadczenia zawodowe. Uczą również coachingu w Szkołach Akademii SET.

Kodeks etyki ICF

Propagujemy etyczny coaching, zgodny z wytycznymi Internatial
Coach Federation – największej na świecie organizacja zrzeszającej coachów.

Przygotowanie

Nasi coachowie, to certyfikowani absolwenci renomowanych szkół coachingu, partnerzy do rozmowy i kompetentni specjaliści.

Jakie problemy rozwiązujemy?

Zaczynamy tam, gdzie kończą się tradycyjne rozwiązania szkoleniowe, zawsze poruszając się w kierunku zakontraktowanych celów.

EXECUTIVE coaching.

Pomagamy menadżerom wyższego szczebla w planowaniu, ocenie i realizacji działań oraz w przepracowywaniu sytuacji trudnych, wymagających spojrzenia z innej, nowej perspektywy.

PERFORMANCE coaching.

Pomagamy osiągać cele biznesowe menadżerom i pracownikom. Pracujemy nad poprawą efektywności, rozwijamy zakontraktowane kompetencje oraz wspieramy zmianę przekonań i postaw.

CAREER coaching.

Przechodzimy wspólnie z klientami przez trudny etap zmian zawodowych. Szukamy mocnych stron i stwarzamy możliwość przyjrzenia się obszarom do rozwoju.

TEAM coaching.

Wykorzystujemy potencjał zespołów do podnoszenia efektywności całej organizacji. Scalamy zespół, precyzujemy cele, rozwiązujemy konflikty, pomagamy we wdrażaniu zmian.


Kontakt i zapytania ofertowe

   +48 22 257 87 97

   

Formularz kontaktu

Chcesz zadać pytanie, lub przesłać opinię, skorzystaj formularza.

Newsletter

Dopisz się do odbiorców.

Będziemy przesyłać do Ciebie
nasz RozWojownik
i informacje o nowościach
w Grupie SET.


Grupa SET sp. z o.o. informuje, że dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art.7 pkt.6 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Grupa SET sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.Jana Kazimierza 45 lok.AD0106.Udostępnij
.,.