Monika Guzek

Trenerka / Facylitatorka / Konsultantka

    e-mail:

Trenerka, Facylitatorka, Konsultantka. Posiada ponad 11-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami międzynarodowymi – pracowała w Polsce, Portugalii, Niemczech, Chinach i Indonezji. Prowadzi projekty strategiczne, marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie i adaptację produktów do wymagań rynków zagranicznych.

Jako trener spędziła ponad 2 000 godzin na sali szkoleniowej (w tym wirtualnej).Prezeska Zarządu SIETAR Polska, członkini SIETAR Europa, oraz EIBA. Jest autorką licznych publikacji i prelekcji na konferencjach poświęconych zagadnieniom zarządzania zespołami projektowymi, zespołami międzynarodowymi, różnicami pokoleniowymi w organizacjach, a także kulturowych uwarunkowań w biznesie międzynarodowym.

Jej pasją są ludzie, chętnie inspiruje innych do wyjścia ze strefy komfortu, ponieważ jak twierdzi „dopiero tam zaczyna się magia i prawdziwy rozwój”. Specjalizuje się w szkoleniach dla managerów i ich zespołów z zakresu komunikacji i współpracy w różnorodnym środowisku.

Styl pracy

Energetycznie.

Merytorycznie.

Angażująco.

Przygotowanie merytoryczne

Asystentka i Doktorantka w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Współpracuje również z Uniwersytetem SWPS w Poznaniu oraz Universidade do Porto (Portugalia). Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET®, European Institute for Intercultural Development oraz Szkołę Facylitatorów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Certyfikowana trenerka Everything DISC.

Prywatnie

Pasjonatka podróży i różnorodności. Uwielbia być w ciągłym ruchu, poznawać nowych ludzi, ich kulturę i zwyczaje. Swoje życie dzieli pomiędzy Polskę, Portugalię i Szwajcarię.

Udostępnij

Napisz komentarz