Marta Żurowska

Trenerka / Coach / Konsultantka

    e-mail:

Trener Biznesu, Coach, Konsultant, Certyfikowany Trener FRIS®. Od 16 lat pracuje w biznesie. Przez 10 lat prowadziła szkolenia wspierające rozwój pracowników w organizacji. Pełniła funkcję menadżera ds. rozwoju kompetencji sieci sprzedaży w Santander Leasing SA – odpowiadała za wzrost umiejętności pracowników sieci sprzedaży. Wdrażała liczne projekty (m.in. modele kompetencyjne, programy wdrożenia nowych pracowników, e-learningi, system sprawdzania wiedzy).Specjalizuje się w szkoleniach dla menadżerów oraz ich zespołów z zakresu komunikacji i współpracy. Prowadzi również treningi indywidualne.

Członkini klubu Toastmasters Business Club – klubu mówców i liderów, w którym przez rok pełniła funkcję Wiceprezesa ds. Edukacji.

Organizatorka, scenarzystka i reżyserka przedstawień charytatywnych dla dzieci z domów dziecka.

Styl pracy

Autentyczność.

Entuzjazm.

Zaufanie.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Ekonomia, Studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Coaching, Studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Psychologia Zarządzania oraz Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®. Certyfikowany trener i partner FRIS® oraz Praktyk Points of You®.

Prywatnie

Dumny człowiek swojego kota ;). W wakacje uwielbia chodzić po górach. Zakręcona na punkcie rozwoju osobistego.

Udostępnij

Napisz komentarz