Ernest Grasela

Trener / Coach / Konsultant

    e-mail:

Trener i Konsultant Extended Disc, Trener i Audytor metody 5S, Coach Akademii SET oraz Coach certyfikowany na poziomie ACC przez International Coach Federation. Doświadczony menadżer z ponad dwunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami pracowniczymi w wiodącej firmie działającej na rynku usług kurierskich. Ponadto doświadczony lider zespołów projektowych Lean Six Sigma zajmującymi się upraszczaniem procesów w firmach w oparciu o narzędzia Lean Management.Przygotował i przeprowadził wiele projektów szkoleniowych, których celem była poprawa jakości komunikacji, wzrost efektywności zawodowej menadżerów oraz doskonalenie kompetencji kierowniczych kadry menadżerskiej. Realizował autorskie projekty rozwojowe, które zawsze są dostosowane do specyfiki pracy uczestników i branży. Ponad 3000 godzin doświadczenia na sali szkoleniowej.

Styl pracy

Efektywnie.

Bezpiecznie.

Odpowiedzialnie.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług na kierunku: Zarządzanie strategiczne. Absolwent Szkoły Coachów Akademii SET®.

Prywatnie

Prywatnie pasjonuje grami komputerowymi i współuczestniczy w propagowaniu kultury polskiej poprzez współtworzenie Zespołu Pieśni i Tańca „Jaślanie” i prowadzenie Stowarzyszenia Miłośników Pogórza Jasielskiego. Lubi piesze wędrówki po Tatrach i innych szczytach polskich gór.

Udostępnij

Napisz komentarz