Coś dla naszych absolwentów – Klub Trenera i Coacha Akademii SET®

Klub Trenera i Coacha Akademii SET® jest projektem rozwojowym, który oferuje dodatkowe wsparcie w rozwoju kompetencji trenerskich i coachingowych.Spotkania odbywają się w oparciu o Model Efektywnego Treningu – Model SET®, a głównym celem Klubu jest wzmacnianie kompetencji trenerskich i coachingowych oraz stwarzanie okazji do wymiany doświadczeń klubowiczów w pracy rozwojowej z grupami szkoleniowymi oraz w relacji indywidualnej.

Do prowadzenia warsztatów oraz szkoleń w ramach Klubu zapraszam wszystkich absolwentów Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Akademii SET®. Zapewniamy pełne wsparcie na etapie przygotowania i projektowania warsztatu. Każdy prowadzący może otrzymać informację zwrotną dotycząca jego warsztatu oraz wsparcie merytoryczne podczas przygotowywania konspektu i materiałów szkoleniowych.

W ramach Klubu przygotowaliśmy nowy temat specjalnie dla Coachów – Narzędziownię Coachingową, który wspiera rozwój kompetencji coachingowych zgodnie z kluczowymi kompetencjami International Coach Federation (ICF). Na ten temat zapraszamy początkujących Coachów, którzy przygotowują się do egzaminu oraz są zainteresowani otrzymaniem akredytacji ICF na poziomie ACC, a także tych, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z tematami i terminami spotkań realizowanych w ramach Klubu Trenera i Coacha Akademii SET®

TEMAT 1 – WYOBRAŹNIA ZMYSŁOWA – 29.10.2015,

TEMAT 2 – COACHINGOWA NARZĘDZIOWNIA – 14.11.2015,

TEMAT 3 – SOFT SELLING SYSTEM.EFEKTYWNY MARKETING ZA POMOCĄ ARTYKUŁÓW -18.11.2015,

TEMAT 4 – PLANOWANIE DOŚWIADCZEŃ KLIENTA – SPOSÓB NA WZROST BIZNESU – 03.12.2015,

TEMAT 5 – PIERWSZE WRAŻENIE – JAK JE ZBUDOWAĆ – 07.01.2016,

TEMAT 6 – MARKA OSOBISTA TRENERA I COACHA – 21.01.2016,

TEMAT 7 – DWIE PERSPEKTYWY PROCESÓW I RELACJI HANDLOWYCH W BRANŻY USŁUG PROFESJONALNYCH – 11.02.2016.

POBIERZ INFORMATOR…

Udostępnij