Coś dla naszych absolwentów – Klub Trenera i Coacha Akademii SET®

Klub Trenera i Coacha Akademii SET® jest projektem rozwojowym, który oferuje dodatkowe wsparcie w rozwoju kompetencji trenerskich i coachingowych. Spotkania odbywają się w oparciu o Model Efektywnego Treningu – Model SET®, a głównym celem Klubu jest wzmacnianie kompetencji trenerskich i coachingowych oraz stwarzanie okazji do wymiany doświadczeń klubowiczów w pracy rozwojowej z grupami szkoleniowymi oraz w relacji indywidualnej.

Do prowadzenia warsztatów oraz szkoleń w ramach Klubu zapraszamy wszystkich absolwentów Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Akademii SET®. Zapewniamy pełne wsparcie na etapie przygotowania i projektowania warsztatu. Każdy prowadzący może otrzymać informację zwrotną dotycząca jego warsztatu oraz wsparcie merytoryczne podczas przygotowywania konspektu i materiałów szkoleniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z tematami i terminami spotkań realizowanych w ramach Klubu Trenera i Coacha Akademii SET®

TEMAT 1 – COACHINGOWA NARZĘDZIOWNIA – 16.06.2016.

Informacja o nowych terminach spotkań pojawi się w czerwcu.

Udostępnij
O autorze: Marcin Szpak
Nade wszystko trener, pasjonat nowych technologii. Niezrównana ciekawość świata i mocny dystans do siebie samego powodują, że Marcin konsekwentnie realizuje własne plany i chętnie dzieli się wszystkim, co mu w tym pomaga, ale też tym, co staje mu na drodze. Pisze o swoich sukcesach i o potknięciach. Żywy przykład na prawdziwość równania: Marzenia (Cel) + Praca (Ciężka) = Osiągnięcia.