Tomasz Tulibacki

Trener

    e-mail:

Trener i aktywny menadżer. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i sprzedażą w segmentach B2B oraz B2C dało mu możliwość zdobycia wiedzy oraz niezbędnej praktyki na wielu poziomach. Cechuje go duża uważność na grupę szkoleniową, empatia oraz naturalna łatwość w budowaniu relacji. Czerpie dużą radość z możliwości dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz z pomagania sprzedawcom i menadżerom w ich codziennej rzeczywistości.


Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu technik efektywnej sprzedaży, obsługi i budowania relacji z klientem, negocjacji, zarządzania zespołem, ról liderskich, motywowania oraz prezentacji biznesowych.

Styl pracy

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie to się nauczę.”
Beniamin Franklin

Angażująco.

Kreatywnie.

Konkretnie.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwent Politechniki Poznańskiej – kierunek Logistyka, Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Politechniki Warszawskiej – kierunek mini MBA, Discovery LH Leadership Program, SDA Bocconi School – Akademia Sprzedaży oraz Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. Ponadto brał udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu szeroko pojętej sprzedaży i zarządzania.

Prywatnie

Mąż i ojciec, lubi nowinki technologiczne, dobre brzmienie gitary oraz podróże z rodziną.

Udostępnij

Napisz komentarz