Michał Ebert

Trener / Konsultant / Mediator

    e-mail:

Trener, Konsultant, Mediator. Uwielbia uczyć i stawia na edukację w biznesie, która będzie przede wszystkim praktyczna. Jak sam mówi: nie robi show i nie jest mówcą motywacyjnym. Zamiast wbijać uczestnikom swoich szkoleń do głowy teorię – zdecydowanie woli zanurzać ich w inspirujących doświadczeniach, z których później przy jego wsparciu wyciągają często przełomowe i konstruktywne wnioski.


Wykorzystując swoje doświadczenie handlowca oraz setki godzin spędzonych na salach szkoleniowych i w pracy z menedżerami od 2016 roku – uczy sprzedaży, negocjacji, mediacji, oraz zarządzania ze szczególnym naciskiem na aspekty psychologiczne.
W nauczaniu korzysta z narzędzi i wiedzy, które dostarczają Analiza Transakcyjna i Porozumienie bez Przemocy (NVC).
Znajduje ogromną radość w pracy z trenerami biznesu i pomaga im lepiej rozumieć i zarządzać procesami zachodzącymi na sali szkoleniowej.
Ponad 2000 godzin pracy szkoleniowej i mentorskiej z handlowcami, kadrą zarządzającą i trenerami.

Styl pracy

Merytorycznie.

Racjonalnie.

Praktycznie.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET i programu Trening Interpersonalny Plus Akademii SET.
Posiadacz certyfikatu EATA (European Association for Transactional Analysis). Ukończył szkolenia dla mediatorów wymagane do wpisu na listy stałych mediatorów prowadzone przez prezesów Sądów Okręgowych.

Prywatnie

Choć studiował filologię klasyczną i kulturę antyku, dzisiaj w wolnym czasie głównie spogląda w przyszłość. Interesuje się nowymi technologiami, przede wszystkim opartymi na wykorzystaniu sztucznej inteligencji.
Medalista mistrzostw Polski i Europy w snookerze, przez 10 lat członek polskiej Kadry Narodowej w tej dyscyplinie. Od 2011 roku nieprzerwanie spełnia dziennikarską pasję i komentuje rozgrywki snookera na antenie stacji Eurosport.

Udostępnij
Jeden komentarz

Napisz komentarz