Marta Poczta

Trenerka

    e-mail:

Trener, Handlowiec i Menadżer. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe we wspieraniu procesów rozwojowych: zarządzaniu projektami, rekrutacji personelu, planowaniu i organizowaniu zespołu do realizacji projektu. Tworzyła strukturę i standardy pracy w zespole, motywowała, kierowała oraz kontrolowała pracę grupy.Posiada szeroką wiedzę na temat rynku produktów i usług szkoleniowych, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym (Włochy, Rosja, Białoruś, Ukraina), znajomość aktualnych raportów i trendów w obszarze HR oraz projektów rozwojowych. Ponadto, w ramach swojej działalności szkoleniowej, prowadzi specjalistyczne kursy i warsztaty językowe w zakresie skutecznej komunikacji, delegowania zadań, budowania zaangażowania, ownershipu w środowisku pracy w języku angielskim i rosyjskim. Dodatkowo jest też członkiem klubu biznesowego Toastmasters Business Club w Poznaniu. Jako trener zrealizowała ponad 5000 godzin szkoleniowych.

Styl pracy

Dynamicznie.

Merytorycznie.

Z humorem.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na wydziale Neofilologii, (kierunek: filologia rosyjsko-angielska ). Ukończyła Studia Doktoranckie w zakresie językoznawstwa rosyjskiego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, a także Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Kurs Trenerów Zarządzania MATRIK.

Prywatnie

Miłośniczka egzotycznych podróży i delektowania się regionalną kuchnią. Pasjonatka kinematografii i kultury włoskiej. Od urodzenia miłosniczka estrady i występów przed publiką.

Udostępnij