Krzysztof Wilczewski

Trener / Coach / Konsultant

    e-mail:

Trener biznesu, Coach, Konsultant, jak trzeba mówca. Specjalizuje się w szkoleniach z kompetencji miękkich, menadżerskich i sprzedażowych.

Wieloletnia współpraca, jako Szef Zespołu Trenerskiego, z największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce, nauczyła go holistycznego podejścia do tematu szkoleń. Odpowiadał za liczne projekty rozwojowe firmy i system wdrażania pracowników do organizacji.Ma otwartą głowę pełną pomysłów, jasny przekaz informacji oraz aktywnie słucha potrzeb, co ułatwia mu wspólne wypracowanie dobrego planu działania z każdym zespołem. Prowadząc projekty doradcze i szkoleniowe, stawia na jakość, koncentruje się na użyteczności proponowanych narzędzi. Poczuciem humoru jednoczy sobie ludzi, traktując pracę, jako czystą przyjemność.

Swoją pracę trenerską rozpoczął ponad 10 lat temu i licząc do dziś, spędził na sali szkoleniowej kilka tysięcy godzin.

Styl pracy

Energicznie.

Efektywnie.

Ze szczyptą dobrego humoru.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku Train the Trainers (Akademia Trenera) oraz Rachunkowość i controlling, Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Bankowość, finanse publiczne, finanse przedsiębiorstw. Ponadto absolwent Szkoły Coachów Akademii SET. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów rozwijających kompetencje trenerskie, coachingowe i menadżerskie.

Prywatnie

Sporty zespołowe, szczególnie koszykówka. Wieczorami dobra książka, dobry film i ciepła herbata.

Udostępnij

Napisz komentarz