Karol Piasecki

Trener / Psycholog / Terapeuta

    e-mail:

Trener, psycholog i terapeuta pracujący w podejściu integracyjnym z naciskiem na terapię poznawczo-behawioralną. Specjalizuje się w pracy ze stresem i traumą. Właściciel gabinetu pomocy psychologicznej, w którym wspiera klientów w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym i psychosomatycznymi skutkami przewlekłego napięcia. Pomaga im w odzyskaniu pełni zdrowia po kryzysach prywatnych i zawodowych.


Od wielu lat współpracuje z firmami komercyjnymi (handel, windykacja, transport i spedycja) w zakresie rozwoju pracowników i wsparcia osób decyzyjnych w ustalaniu polityki personalnej. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju odporności psychicznej i zdrowia psychicznego w organizacji.

Styl pracy

Bezpieczeństwo.

Pełne zaangażowanie.

Otwartość na innych.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – kierunek Psychologia, specjalność Wspomaganie Rozwoju; Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy – kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. W trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Crescentia. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®, ukończył liczne szkolenia terapeutyczne (Studium Integracyjnej Terapii Osób po Traumie, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Metoda Dialogu Motywującego, Szkoła Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapia ACT, Mindfulness Based Stress Reduction). Terapeuta w ciągłej superwizji i terapii własnej szkoleniowej.

Prywatnie

Mąż, ojciec, praktykuje mindfulness, lubi naiwne powieści szpiegowskie i gotowanie.

Udostępnij

Napisz komentarz