Anna Kędzierska

Trenerka / Sketchnoterka

    e-mail:

Trener umiejętności psychospołecznych, psycholog. Specjalizuje się w miękkich projektach szkoleniowych, między innymi z komunikacji, wystąpień publicznych, budowania zespołów. Na zawodowym liczniku posiada blisko 13000 godzin szkoleniowych i doradczych. Szkoli trenerów, specjalistów PR, menadżerów, urzędników państwowych i gospodynie domowe. Uczestnicy jej szkoleń doceniają bogate doświadczenie, atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy i dobrą energię.W pracy warsztatowej wykorzystuje język wizualny zwiększając skuteczność uczenia i zrozumienia przekazywanych treści. Przez ponad 10 lat współpracowała z mediami jako ekspert. Była częstym gościem i komentatorem wydarzeń w stacjach radiowych i telewizyjnych między innymi w TVN24, TVN24 Biznes i Świat, TVP Info, Program Pierwszy i Trzeci Polskiego Radia, Radio PLUS i inne. Honorowa członkini Klubu Trenerów Biznesu. Autorka Obrazków do Myślenia.

Styl pracy

Podążanie za grupą.

Praca na zasobach.

Zawsze z pasją.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Szkołę Trenerów STOP i SMR oraz Szkołę Pracy Warsztatowej w Oparciu o Proces Grupowy. Uczestniczyła w szeregu warsztatów doskonaląc swój trenerski warsztat.

Prywatnie

Szczęśliwa żona i mama, stawiająca na relacje z ludźmi w każdej sferze życia. Kreuje, gotuje i gryzmoli, a wszystko to z wielką pasją.

Udostępnij