Odc.2 – Różne formy rozwoju.

W tym odcinku mówimy o najczęściej spotykanych na rynku formach rozwoju osobistego i zawodowego. Każda z nich ma pewne cechy; niektóre pozwalają zdobyć wiedzę, inne pozwalają się zainspirować a jeszcze inne pomagają rozwijać wiedzę, umiejętności a dodatkowo są również bardzo inspirujące. Są też takie, które zajmują się wyłącznie dawaniem pustych choć atrakcyjnych obietnic szczęścia i lepszego życia opakowanych w motywujące hasła.
Będzie o konferencjach, szkoleniach, coachingu i kursach on – line. Czemu służą, czego z nich możecie się nauczyć, a czego nie.

Jak słuchać naszego podcastu:

Możesz słuchać go praktycznie wszędzie zarówno na urządzeniu stacjonarnym (komputer), jak również mobilnym (smartfon, tablet, smartwatch).
Na urządzeniach stacjonarnych:

SŁUCHAJ NA SETKIINSPIRACJI.PL

Na urządzeniach z iOS (iPhone, iPad):

SŁUCHAJ W ITUNES

Na urządzeniach z Android:

INSTALUJ PODCAST ADDICT

Recenzuj nasz podcast:

Jeśli chcesz, aby inne osoby, które chcą się rozwijać, chcą zdefiniować czym dla nich jest rozwój i szukają formy rozwoju idealnej dla siebie poznały nasz podcast, zostaw recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób.

Subskrybuj nasz podcast:

Jeśli podoba Ci się nasz podcast, to koniecznie subskrybuj. Nie przegapisz żadnego odcinka:
Dla urządzeń z iOS (iPhone, iPad):

KLIKNIJ I SUBSKRYBUJ NA IPHONE

Dla urządzeń z Android:

KLIKNIJ I SUBSKRYBUJ NA ANDROID

Twoja opinia:

Co sądzisz o tym odcinku? Jakie masz przemyślenia/refleksje/wnioski? Podziel się i zostaw komentarz poniżej.
A jeżeli uważasz, że warto było posłuchać to podziel się ze znajomymi.
Udostępnij
2 komentarze
 1. Rafał 8 stycznia 2018 at 10:42

  Mogę cytować Twoje słowa odnośnie coachingu albo wyciąć ten fragment i puszczać wybranym osobom? ;) W każdej organizacji, dla której pracuję coaching jest źle postrzegany przez osoby coachowane, a kompletnie nierozumiany i niewłaściwie prowadzony przez osoby coachujące i mega ciężko jest to odmienić. A szkoda, bo narzędzie jest, tak jak powiedziałeś diabelnie skuteczne.

  • Adam Walerjańczyk 8 stycznia 2018 at 10:52

   Rafał, bierz, wycinaj, cytuj. Po to jest ten podcast, żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, czym jest rzetelny rozwój osobisty i rozwój kompetencji! Im więcej ludzi się o tym dowie, tym szybciej obalimy mity i półprawdy.
   I proszę też o rekomendacje podcastu i subskrypcję;)

Napisz komentarz

.,.