Gratulujemy! Rejestracja przebiegła pomyślnie.

Wkrótce otrzymasz e-mail z linkiem do logowania w naszym pokoju webinarowym.

Koniecznie sprawdź skrzynkę :)

Skopiuj poniższy kod, wejdź do naszego sklepu i odbierz bonus o wartości 50 PLN,
o którym mówimy w powyższym wideo.

Twój kod rabatowy to: WEBINAR.STB

WEJDŹ DO SKLEPU


Gdzie i kiedy się spotykamy?

Temat: Jak zaprojektować szkolenie w 3 krokach?

Termin: Środa, 9 sierpnia 2017, godzina 20:00-21:30

WEJDŹ DO KLASY


Kto poprowadzi webinar?

Doświadczony Menadżer, Trener i Coach ACC ICF. Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Programowy i współtwórca Modeli Edukacyjnych Grupy SET®. Przez osiem lat zarządzał zespołami pracowniczymi w wiodącej organizacji finansowej w Polsce. Prowadzi szkolenia i Executive Coaching dla wyższej kadry Managerskiej, szkoli z zakresu umiejętności zarządczych, komunikacyjnych, oceny pracowniczej i diagnozy etapów rozwoju pracowników. Prowadzi zajęcia w Szkole Trenerów Biznesu, Szkole Coachów Biznesu Akademii SET®. Ponad 6000 godzin pracy szkoleniowej i superwizyjnej.

CZYTAJ WIĘCEJ O ADAMIE

Adam Walerjańczyk
Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Programowy
Trener / Coach / Konsultant

Dlaczego Grupa SET?

Doświadczenie.

Od ponad 15 lat z sukcesami wspieramy rozwój wiodących korporacji i rynku szkoleniowego w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 30 000 godzin efektywnych szkoleń i procesów rozwojowych.

Gwarancja 100%.

Gwarantujemy pełne zadowolenie na każdym etapie realizacji projektu. Pracujemy z pasja i dbałością o relacje. Jeżeli nie dotrzymamy słowa, bierzemy na siebie wszelkie konsekwencje.

Autorski know-how.

Naszym fundamentem są Modele Rozwojowe Grupy SET®, systematycznie weryfikowane i oceniane przez uczestników szkoleń. Średnia ocena naszej pracy to 4,92 (skala 1-5).

Udostępnij