Adam Walerjańczyk

Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Programowy / Trener / Coach / Konsultant

    e-mail:

Doświadczony Menadżer, Trener i Coach certyfikowany na poziomie ACC przez International Coach Federation. Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Programowy Grupy SET®. Współtwórca Modelu Efektywnego Treningu – Modelu SET®, Modelu DNA Sprzedaży Grupy SET® i Modelu Rozwoju Kompetencji Coachingowych Grupy SET®. Przez osiem lat zarządzał zespołami pracowniczymi w wiodącej organizacji finansowej w Polsce.Prowadzi szkolenia i Executive Coaching dla wyższej kadry menadżerskiej. Szkoli z zakresu umiejętności zarządczych, komunikacyjnych, oceny pracowniczej i diagnozy etapów rozwoju pracowników. Prowadzi również zajęcia w Szkole Trenerów Biznesu i Szkole Coachów Akademii SET®. Ponad 10000 godzin pracy szkoleniowej, coachingowej i superwizyjnej z trenerami, coachami i kadrą zarządzającą.

Styl pracy

Mocno emocjonalnie.

Niekiedy spontanicznie.

Zawsze wesoło.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu na kierunkach: Komunikowanie Masowe i Public Relations. Absolwent Szkoły Coachów oraz projektu dla zaawansowanych trenerów Grupy TROP. Praktyk NLP. Brał również udział w szkoleniach prowadzonych przez firmy Heidtman&Piasecki oraz Krauthammer – tematyka związana z zarządzaniem, negocjacjami i kreatywnością.

Prywatnie

Kucharz, szczególnie zainteresowany kuchnią molekularną. Miłośnik programu telewizyjnego „Top Gear”. Na bieżąco z wszystkimi produkcjami Quentina Tarantino, ale zafascynowany również kinem Stanisława Barei. Muzyka – niewiele, ale szeroko i wiernie: Marillion, Sigur Ros, Grzegorz Turnau, System Of A Down i niewielu innych.

Udostępnij