Sławomir Sabała

Trener

    e-mail:

Pedagog, Trener i Konsultant specjalizujący się w szkoleniach i procesach rozwojowych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej, obsługi klienta, kompetencji społecznych, windykacji oraz rozwoju osobistego. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Certyfikowany Trener Gier Szkoleniowych. Doświadczenie trenerskie i sprzedażowe zdobywał jako trener wewnętrzny wiodących firm na rynku polskim.


Swoją działalność trenerską koncentruje w obszarze doskonalenia kompetencji społecznych pracowników, co przekłada się na podwyższenie kultury pracy w przedsiębiorstwach. Prowadzi zajęcia dla trenerów i konsultantów biznesu w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET®. Pracuje również mentoringowo z konsultantami, telemarketerami, specjalistami oraz kadrą menadżerską. Ponad 8000 godzin doświadczenia na sali szkoleniowej oraz w pracy w relacji indywidualnej.

Styl pracy

Bardzo optymistycznie.

Motywując do działania.

Energetycznie.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie na kierunku Pedagogika Pracy z Doradztwem Zawodowym. Ponadto absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®.

Prywatnie

Rekreacja zdrowotna czyli hulajnoga terenowa i nie tylko. Ponadto pływanie i rower. Fascynuje się kulturą życia Nomadów. Chętnie sięga po książki filozoficzne.

Udostępnij