Katarzyna Preidl

Trenerka / Coach / Konsultantka

    e-mail:

Trenerka Biznesu i Rozwoju Osobistego z ogromną pasją, Coach Kryzysowy, licencjonowana konsultantka Odporności Psychicznej MTQ Plus, Mentorka, Konsultantka Biznesu i Przedsiębiorczyni. Uwielbia wydobywać z ludzi drzemiący w nich potencjał. Szkolenia prowadzi od 2014 roku. Doświadczona menadżerka w obszarze obsługi klienta. Projektuje pozytywne doświadczenia klienta i wdraża narzędzia Customer Experience Management. Specjalizuje się w szkoleniach z kompetencji menadżerskich i zarządzania stresem oraz wsparciu w kryzysach zawodowych i biznesowych.Przygotowuje ekspertów oraz menadżerów do wystąpień publicznych, w tym wystąpień przed kamerą. Uczy świadomego radzenia sobie ze stresem i udzielania pierwszej pomocy psychologicznej. Wspiera w rozwoju trenerów i dydaktyków. Do tej pory współpracowała z różnej wielkości organizacjami w branżach takich jak: przemysł, budownictwo, ochrona zdrowia, uczelnie wyższe, finanse i ubezpieczenia, nowe technologie.

Ponad 2000 godzin pracy jako trener, coach kryzysowy i mentor w projektach grupowych i indywidualnych.

Styl pracy

Z dobrą energią.

Pełne zaangażowanie.

Wzmacnianie.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu Grupy SET. Absolwentka Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu – posiada certyfikat Konsultanta Kryzysowego oraz Coacha i Mentora Kryzysowego z akredytacją Polskiego Towarzystwa Interwencji i Coachingu Kryzysowego. Ukończyła kurs I stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest absolwentką Program Rozwoju Menedżerów ICAN BUSINESS ADVISOR® ICAN Institute. Ponadto ukończyła szkolenie Podstawy Customer Experience Managemet, kurs Doskonalenia Dydaktycznego, Akademię Młodego Project Managera, warsztaty emisji głosu oraz studium wokalne. Brała udział w licznych szkoleniach z obsługi klienta, zarządzania zespołem oraz wystąpień publicznych.

Prywatnie

Zapalona podróżniczka i żeglarka. Uwielbia poznawać nowe miejsca, smaki, ludzi i ich kultury oraz odkrywać piękno różnorodności świata. Dlatego zamiast opcji all inclusive woli wyprawy lub wyjazdy, które zorganizuje od początku do końca na własną rękę. Ma na swoim koncie m.in. kilkudniowy trekking po amazońskiej dżungli, eksplorowanie jachtem Spitsbergenu czy przejście pieszo polskiego wybrzeża. Śmieje się, że nic ją tak nie nauczyło sprawnego zarządzania zespołem, przewidywania i radzenia sobie ze stresem, jak ocean. W domowym zaciszu, na ulubionym fotelu pochłania w dużych ilościach książki – zwłaszcza psychologiczne i kryminały. Nigdy nie odmawia włoskiej kuchni i jazdy na rowerze.

Udostępnij

Napisz komentarz