Karolina Turostowska

Trenerka

    e-mail:

HR Business Konsultant i doświadczony Trener Biznesu. Menadżer z doświadczeniem w zarządzaniu zespołami HR Business Partnerów oraz Trenerów Wewnętrznych. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Akademii SET®. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w obszarze Human Resources (w tym w obszarze szkoleń i rozwoju). Ponad 3 lata zarządzała działem HR, odpowiadając za prawidłowy przebieg procesów personalnych, projektowanie narzędzi z obszaru ZZL oraz rozwój kompetencji pracowników.


Blisko współpracowała z kadrą menadżerską średniego i wyższego szczebla. Pełniła również rolę Trenera i Coacha Wewnętrznego specjalizując się w rozwoju kompetencji menadżerskich, trenerskich i sprzedażowych. To właśnie te doświadczenia umożliwiają jej efektywnie prowadzić zajęcia w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET®. Ponad 2000 godzin pracy na sali szkoleniowej.

Styl pracy

Bezpiecznie.

Energetycznie.

Z pasją.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – specjalizacja: Doradztwo Zawodowe i Przedsiębiorczość. Ukończyła podyplomowe Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego prowadzone przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku HR Business Partner. Akredytowany Konsultant narzędzia Insights Discovery®. Ponadto absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Akademii SET®. Uczestniczyła w projekcie Kompetentny Trener Biznesu oraz w cyklu szkoleń w Wielkopolskiej Akademii Sprzedaży. W międzyczasie rozwijała swoje kompetencje w obszarze socjoterapii i racjonalnej terapii zachowań.

Prywatnie

Książkoholczka, weganka, miłośniczka gór zimą i latem.

Udostępnij