Karolina Turostowska

Trener

    e-mail:

Pedagog, socjoterapeuta i trener biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach z umiejętności miękkich w sprzedaży oraz coachingach sprzedażowych dedykowanych działom bezpośredniej i telefonicznej obsługi klienta (Telemarketing, Call Center, Przedstawiciele Handlowi door to door oraz Biura Obsługi Klienta), w ramach których wspiera pracowników w zwiększaniu skuteczności i efektywności ich działań sprzedażowych.


Swoje doświadczenie zdobywała w firmach telekomunikacyjnych i farmaceutycznych. Współpracowała również z działami personalnymi w obszarze rekrutacji oraz rozwoju pracowników pionu sprzedażowego (w tym handlowców i managerów), samodzielnie projektowała sesje Assessment i Development Center.

Styl pracy

Zaangażowanie.

Partnerstwo.

Humor.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – specjalizacja: Doradztwo Zawodowe i Przedsiębiorczość. Ukończyła podyplomowe Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego prowadzone przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Ponadto absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Akademii SET®. Uczestniczyła w projekcie Kompetentny Trener Biznesu oraz w cyklu szkoleń w Wielkopolskiej Akademii Sprzedaży.

Prywatnie

Prywatnie pasjonatka gór oraz książek Stephena Kinga. Najlepiej odpoczywa gotując.

Udostępnij
.,.