Andrzej Bernardyn

Trener / Coach

    e-mail:

Trener, Coach, polski ekspert rozwijania nawyków. Jako trener pracuje od 2006 roku. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu projektowania i rozwijania nawyków, wystąpień publicznych, efektywności osobistej i zespołowej, skutecznej komunikacji oraz kreatywności. Autor książek, a także pierwszej w Polsce gry planszowej rozwijającej nawyki i umiejętności (Kraina Nawyków) oraz wielu autorskich programów i gier szkoleniowych.Mistrz Polski w kreatywności (tytuł zdobyty jako trener na XV. Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu). Czterokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w kreatywności w Stanach Zjednoczonych. Współpracując z fundacją The Odyssey of the Mind Polska wyszkolił ponad stu trenerów kreatywności. Koordynator wrocławskiej edycji Klubu Trenera i Coacha Akademii SET®. Na koncie ponad 3000 godzin przeprowadzonych szkoleń.

Styl pracy

Mocno merytorycznie.

Zaskakująco kreatywnie.

Z wykorzystaniem gier.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwent Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®. Ponadto uczestnik szkoleń trenerskich prowadzonych przez trenerów House of Skills.

Prywatnie

Szczęśliwy mąż i ojciec Arii i Tadzia. Niepoprawny optymista. Pasjonat gier planszowych i karcianych. W wolnych chwilach otwiera we Wrocławiu kolejne Kluby (trenerów, mówców, a także mafiozów).

Udostępnij