Katarzyna Dudalska-Gosz

Trenerka / Coach

    e-mail:

Trener, Coach certyfikowany na poziomie ACC przez International Coach Federation, Menadżer z doświadczeniem w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi oraz Sprzedawca z kilkunastoletnim stażem. Członek ICF Polska. Jako trener specjalizuje się w szkoleniach z szeroko pojętego obszaru sprzedaży i zarządzania zespołami sprzedażowymi. Jako coach specjalizuje się w prowadzeniu coachingu indywidualnego.Doświadczenie, wiedza i liczne sukcesy na polu sprzedażowym pozwalają jej na tworzenie efektywnych, zgodnych z potrzebami klienta szkoleń. Posiada ponad 2 000 godzin pracy na sali szkoleniowej.

Styl pracy

Brawurowo.

Niekonwencjonalnie.

Z uważnością.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na kierunku Prawo oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Prawa Handlowego UMK, absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Akademii SET®, laureatka programu Mastermind szkoły Justyny Kopeć oraz uczestniczka Programu ICF Poland „Mindfulness as an inner attitude in the work of coach”.

Prywatnie

Pasjonatka kuchni, podróży, książek papierowych, biegania, wizerunku, dekoracji wnętrz i ludzi. Słowem uwielbia dotknąć wszystkiego co los stawia na jej drodze.

Udostępnij

Napisz komentarz