Gratulujemy! Rejestracja przebiegła pomyślnie.

Wkrótce otrzymasz e-mail z linkiem do logowania w naszym pokoju webinarowym.

Koniecznie sprawdź skrzynkę :)

Skopiuj poniższy kod, wejdź do naszego sklepu i odbierz bonus o wartości 50 PLN,
o którym mówimy w powyższym wideo.

Twój kod rabatowy to: WEBINAR.SC

WEJDŹ DO SKLEPU


Gdzie i kiedy się spotykamy?

Temat: Jak zrobić pierwszy krok w coachingu?

Termin: Czwartek, 10 sierpnia 2017, godzina 20:00-21:30

WEJDŹ DO KLASY


Kto poprowadzi webinar?

Pedagog, Doradca Zawodowy, Menadżer, Trener, Konsultant, Coach ACC ICF. Absolwent pierwszej edycji Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®, Szkoły Trenerów Konsultantów Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Akademii SET®. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju kompetencji coachingowych, trenerskich oraz menadżerskich. Posiada ponad 4000 godzin doświadczenia w pracy na sali szkoleniowej. Duża wiedza i doświadczenie w pracy z trenerami i coachami pozwala mu efektywnie prowadzić zajęcia w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkole Coachów Akademii SET®.

CZYTAJ WIĘCEJ O MARCINIE

MARCIN SZPAK
Z-ca Dyrektora Programowego
Trener / Coach / Konsultant

Dlaczego Grupa SET?

Doświadczenie.

Od ponad 15 lat z sukcesami wspieramy rozwój wiodących korporacji i rynku szkoleniowego w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 30 000 godzin efektywnych szkoleń i procesów rozwojowych.

Gwarancja 100%.

Gwarantujemy pełne zadowolenie na każdym etapie realizacji projektu. Pracujemy z pasja i dbałością o relacje. Jeżeli nie dotrzymamy słowa, bierzemy na siebie wszelkie konsekwencje.

Autorski know-how.

Naszym fundamentem są Modele Rozwojowe Grupy SET®, systematycznie weryfikowane i oceniane przez uczestników szkoleń. Średnia ocena naszej pracy to 4,92 (skala 1-5).

Udostępnij