Książka już jest!

Książka Adama jest już dostępna w naszym sklepie!
Możesz przeczytać i wysłuchać fragmentów oraz ocenić czy warto kupić :)


Więcej o “Evencie”?


Adam Walerjańczyk w swojej najnowszej powieści rozprawia się z prawdami i mitami o coachingu i rozwoju osobistym nie tyle przy pomocy naukowych dowodów, ale sprawnie opowiedzianej i wciągającej fabuły. Historia zaczyna swój bieg od tytułowego eventu, by potem wprowadzić czytelnika w świat trojga kluczowych bohaterów, ich wyborów i sposobów na radzenie sobie z życiem. Poznajemy Martę, menadżerkę wysokiego szczebla w topowej agencji medialnej, Aleksa, handlowca, który ma dość swojej pracy i klientów, którzy nim pogardzają oraz Wiktora, metodycznego i bezlitosnego wroga Marty.
Trzy różne historie, trzy różne systemy wartości, trzy różne drogi rozwiązywania problemów. Każdy z bohaterów radzi sobie z nimi inaczej a w tle ich decyzji pojawia się zarówno prawdziwy coaching, jak i pseudorady rozwojowych guru, mechanizmy zemsty i uzależnienia, budowanie i rujnowanie relacji z najbliższymi, wszystko to, co dzieje się często między nami w realnym świecie…

UWAGA! To nie jest kolejny podręcznik dla coachów. To historia napisana z zawodowej potrzeby pokazania jak działają „guru rozwoju osobistego”, którzy mają świetny marketing, są głośni i popularni, oraz jak działa coaching, jako metoda cicha, mniej spektakularna i kolorowa, intymna i jednocześnie skuteczna. :)

Przejdź do sklepu i kup EVENT!

 

Formularz kontaktu

Chcesz zadać pytanie, lub przesłać opinię, skorzystaj formularza.

  [recaptcha]

  Newsletter

  Dopisz się do odbiorców.

  Będziemy przesyłać do Ciebie
  nasz RozWojownik
  i informacje o nowościach
  w Grupie SET.


  Dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
  RODO – Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych – Czytaj więcej…  Udostępnij