SETki inspiracji
Podcast Grupy SET
Slider

SI 047 – Twój CZAS TO ich PIENIĄDZ

W tym odcinku usłyszysz o najważniejszym kapitale, jaki mogą Ci dać klienci: UWAGA i CZAS.

Jak zdobyć i utrzymać uwagę klienta?
Jak dbać o tych, którzy nam zaufali?

Posłuchaj!


Jak słuchać naszego podcastu:

Możesz słuchać go praktycznie wszędzie zarówno na urządzeniu stacjonarnym, jak również mobilnym (smartfon, tablet, smartwatch). Nasz podcast dostępny jest dla Ciebie…
…na stronie SETek Inspiracji:

SŁUCHAJ NA grupaset.pl

…w serwisie iTunes:

SŁUCHAJ W ITUNES

…w serwisie Spotify:

SŁUCHAJ W SPOTIFY

Recenzuj nasz podcast:

Jeśli chcesz, aby inne osoby poznały nasz podcast, zostaw recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób.

Subskrybuj nasz podcast:

Jeśli podoba Ci się nasz podcast i nie chcesz przegapić żadnego odcinka to koniecznie subskrybuj. Podcast możesz subskrybować…
…w serwisie iTunes:

SUBSKRYBUJ W ITUNES

…w aplikacjach na Android:

SUBSKRYBUJ NA ANDROID

Twoja opinia:

Co sądzisz o tym odcinku? Jakie masz przemyślenia/refleksje/wnioski? Podziel się i zostaw komentarz poniżej.
A jeżeli uważasz, że warto było posłuchać to podziel się ze znajomymi.
Udostępnij
O autorze: Adam Walerjańczyk
Interesuje się wieloma rzeczami z różnych dziedzin, ale bardzo, bardzo ogólnie. Wesoły i niekonsekwentny. Aktualnie zainteresowany marketingiem, postprodukcją filmową i mediami społecznościowymi. Kieruje się intuicją bardziej niż dowodami. Potrzebuje wokół siebie ludzi o dokładnie przeciwstawnych stylach działania i na szczęście takich ma.
4 komentarze
 1. Pracownia Rozwoju Jolanta Kopeć (w żółwiej budowie ;-)) 6 marca 2020 at 13:21

  Cześć Adam, daję Ci swój czas z 3 powodów. Po pierwsze: lubię wiedzieć wiecej.Po drugie mam z Tobą zgodnośc na poziomie wartości – wysoka jakośc edukacji, etyka trenerska. Moja uwagą wysyłam Ci sygnał, jestem solidarna, jest nas więcej, wspieram Cię, rób to dalej. Po trzecie słucham w ciemno, to znaczy nie ma dla mnie większego znaczenia o czym mówisz i tak wiem , że coś mi się poszerzy;-)
  Pozdrawiam przez 365 dni. Świadomie wybieram SET.

  • Adam Walerjańczyk 6 marca 2020 at 13:23

   Ależ to miłe takie rzeczy czytać:) Dziękuję!!

 2. Hanna Kutrzeba (Nokia) 9 marca 2020 at 13:06

  Cześć Adamie!
  Bardzo ważny dla mnie odcinek, przesłuchałam go dwa razy, głównie po to, żeby się utwierdzić w tym, co w zasadzie wiedziałam i przeczuwałam, ale inaczej pewne rzeczy brzmią, kiedy są konkretnie nazwane.
  Chciałabym się podzielić pewną refleksją. Jakiś czas temu robiłam sobie test mocnych stron Gallupa – jedna z nich to Focus. I takie mam obserwacje, że o ile ten Focus jakoś dawał radę na pełnych obrotach jakieś 10-15 lat temu, to obecnie muszę bardzo mocno walczyć o to, żeby utrzymywać top koncentracji, żeby świadomie decydować, na co, jak i kiedy poświęcam swoją uwagę. Tak sobie myślę, że to na pewno znak czasów i mnogości kanałów, które o tę moją uwagę walczą. I każdego dnia trzeba mniej lub bardziej świadomie wybierać, komu tę uwagę poświęcić.
  Bardzo doceniam Twoje podcasty – kompaktowa, zwięzła forma, zawsze temat pobudzający do refleksji, a nawet jeśli jakoś tam znany, to widziany z innej perspektywy, uważność na słuchacza i jego potrzeby. No i zawsze musi się pojawić temat czterech kółek ;) podsumowując – mój Focus kupuje SETkę :)

  • Adam Walerjańczyk 9 marca 2020 at 14:20

   Haniu, sto lat!
   Dziękuję Ci za te słowa – i o tym, że czujesz podobnie, jak ja ale też za te o samym podkaście.
   I – po staropolsku – fokusuj się, fokusuj, staram się, jak dzik, żeby dawać to, co mam najlepsze:)

Napisz komentarz