SETki inspiracji
Podcast Grupy SET
Slider

SI 004 – Trening interpersonalny – wszystko, co chciałbyś wiedzieć.

W tym odcinku mówimy o powodach, dla których warto rozważyć udział w treningu interpersonalnym. Będziemy rozmawiać również o tym jak trening wygląda od strony technicznej, czego można się po nim spodziewać, a czego na pewno nie.
Zwrócimy także uwagę na kluczowe korzyści, jakie może on przynieść przyszłym trenerom i coachom, jak również innym osobom, których praca opiera się na kontakcie z ludźmi.

Linki do stron, o których wspominamy w podcaście:

  www.ptp.org.pl
  www.grupaset.pl/rozwiazania-dla-klientow-indywidualnych/trening-interpersonalny-plus/

Jak słuchać naszego podcastu:

Możesz słuchać go praktycznie wszędzie zarówno na urządzeniu stacjonarnym, jak również mobilnym (smartfon, tablet, smartwatch). Nasz podcast dostępny jest dla Ciebie…
…na stronie SETek Inspiracji:

SŁUCHAJ NA grupaset.pl

…w serwisie iTunes:

SŁUCHAJ W ITUNES

…w serwisie Spotify:

SŁUCHAJ W SPOTIFY

Recenzuj nasz podcast:

Jeśli chcesz, aby inne osoby poznały nasz podcast, zostaw recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób.

Subskrybuj nasz podcast:

Jeśli podoba Ci się nasz podcast i nie chcesz przegapić żadnego odcinka to koniecznie subskrybuj. Podcast możesz subskrybować…
…w serwisie iTunes:

SUBSKRYBUJ W ITUNES

…w aplikacjach na Android:

SUBSKRYBUJ NA ANDROID

Twoja opinia:

Co sądzisz o tym odcinku? Jakie masz przemyślenia/refleksje/wnioski? Podziel się i zostaw komentarz poniżej.
A jeżeli uważasz, że warto było posłuchać to podziel się ze znajomymi.
Udostępnij
8 komentarzy
 1. Rafał 9 stycznia 2018 at 10:38

  Trochę się Was słucha jak starej dobrej nocnej audycji radiowej ;) Jest to jakiś pomysł w zalewie podcastów prześcigających się w ilości wkładanych emocji w wypowiedź.

  • Adam Walerjańczyk 9 stycznia 2018 at 13:13

   No tak, tutaj temat też jest specyficzny. Dzięki Rafał!

 2. Kasia Wójcik 5 lutego 2018 at 14:34

  Dla mnie świetna formuła jeśli chodzi o wywiad. Czego jedna osoba nie uzna za ważne żeby dopowiedzieć czy doprecyzować, to druga wychwyci i dociśnie, żeby słuchacz w pełni zrozumiał o co w procesie treningu chodzi. W moim odczuciu bardzo przejrzysty opis treningu interpersonalnego. Super!

  • Jarosław Sobkowiak 6 lutego 2018 at 08:59

   Bardzo miło “słyszeć”, że informacje były przejrzyste.
   A “dociskanie” mi też pomagało :)
   Pozdrowienia.

 3. MagdaL 21 maja 2019 at 17:20

  Formuła super, treści przekazane w bardzo klarowny i przystępny sposób. Zalecenie o dofiannsowaniu przez Państwo treningu w celach rozwojowych, super pomysł:)To tak jak szkoła dla rodziców albo szkolenia dla rodziców adopcyjnych trzeba ją przejść by móc adoptować dziecko lub spełnić zalecenia sądu i być lepszym rodzicem. Pozostali mogą “bez egzaminu” niejednokrotnie popełniąc fatalne błędy wychowawcze. Przepraszam za sarkazm dotyczący rodzicelstwa, ale wartość trenningu interpersonalnego i zdobyta w ten sposób wiedza o sobie powinna być dostępna na wcześniejszych etapach życia.Takie tam marzenie o poprawie komfortu relacji:) Oczywiście możemy uznać, że trzeba też osiągnąć pełen pułap samoświadomości, wglądu i bagażu doświadczeń aby móc się dzielić, więc na poziomie szkoły byłoby to może nie do końca możliwe, ale trochę dzieje się to poprzez inne formy zajęć z młodzieża. Czemu tylko potem tak mało tego w firmach, zakładach i domach?
  Przykład z przedsiębiorcą wprowadzającym zmiany nastraja pozytwnie, chociaż słuchając Waszej rozmowy przez moment wystraszyłam się, że zrobił trening swoim bliskim i pracownikom, który sam poprowadził:)

 4. Ania 28 stycznia 2020 at 21:17

  Bardzo fajny, dobry merytorycznie podcast-z resztą kilka pozostałych też, których słuchałam😀

Napisz komentarz