SETki inspiracji
Podcast Grupy SET
Slider

SI 031 – Supertechnika.

Jeśli szukasz supertechniki, która pozwoli Ci szybko wdrożyć nowe umiejętności – tu jej nie znajdziesz.

Znajdziesz za to skuteczną, choć mało atrakcyjną metodę małych kroków, które choć czasem robione w niewłaściwy sposób – prowadzą we właściwym kierunku.
Posłuchaj.

Link do podcastu Pawła Leżocha:

pawellezoch.pl/lejek-sprzedazowy-na-facebooku-jak-sie-promowac-daniel-bossy-bop47//

Jak słuchać naszego podcastu:

Możesz słuchać go praktycznie wszędzie zarówno na urządzeniu stacjonarnym, jak również mobilnym (smartfon, tablet, smartwatch). Nasz podcast dostępny jest dla Ciebie…
…na stronie SETek Inspiracji:

SŁUCHAJ NA grupaset.pl

…w serwisie iTunes:

SŁUCHAJ W ITUNES

…w serwisie Spotify:

SŁUCHAJ W SPOTIFY

Recenzuj nasz podcast:

Jeśli chcesz, aby inne osoby poznały nasz podcast, zostaw recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób.

Subskrybuj nasz podcast:

Jeśli podoba Ci się nasz podcast i nie chcesz przegapić żadnego odcinka to koniecznie subskrybuj. Podcast możesz subskrybować…
…w serwisie iTunes:

SUBSKRYBUJ W ITUNES

…w aplikacjach na Android:

SUBSKRYBUJ NA ANDROID

Twoja opinia:

Co sądzisz o tym odcinku? Jakie masz przemyślenia/refleksje/wnioski? Podziel się i zostaw komentarz poniżej.
A jeżeli uważasz, że warto było posłuchać to podziel się ze znajomymi.
Udostępnij
O autorze: Adam Walerjańczyk
Interesuje się wieloma rzeczami z różnych dziedzin, ale bardzo, bardzo ogólnie. Wesoły i niekonsekwentny. Aktualnie zainteresowany marketingiem, postprodukcją filmową i mediami społecznościowymi. Kieruje się intuicją bardziej niż dowodami. Potrzebuje wokół siebie ludzi o dokładnie przeciwstawnych stylach działania i na szczęście takich ma.
4 komentarze
 1. MagdaL 16 kwietnia 2019 at 10:48

  Jak fajnie to słyszeć, mam ten sam problem:) U mnie to efekt ograniczonej ilośći czasu, w połączeniu z dużą ilością treści i ćwiczeń do zrealizowania:) To co sprawia, że zwalniam szybkość przekazu to tryb kiedy mogę decydować i modyfikować program i treści, albo konwencja pozwala, także kiedy dotyczy to kompetencji miękkich. Inny przypadek to mikrofon i kamera:)
  To o czym mówiłeś w tym podcascie fajnie obserwuję w swojej pracy. O czym mówię? O podejścu systemowym w pracy terapeutycznej,ale też szkoleniowej, edukacyjnej. Zespół, grupa, rodzina to jak system naczyń połączonych. Zmiana w jednym elemencie powoduje zmianę w pozostałych, stąd fajnie jeśli pracuje nad sobą, uczy się i wdraża cała rodzina, organizacja, albo przynajmniej te przysłowiowe 30% masy krytycznej. Więc działajmy w swoich miejsach pracy krok po kroku, powoli do celu, MagdaL

  • Adam Walerjańczyk 16 kwietnia 2019 at 11:10

   Magda, to juz trzeci odcinek na przestrzeni godziny! Słuchasz stadami:) No, ale ja szybko mówię, więc rozumiem Twoje tempo. I cieszę się, ze nie jestem jedyny. Pozdrawiam!

 2. MagdaL 16 kwietnia 2019 at 21:46

  siedzę na L4 i nadrabiam zaległości:) ale to super czas.
  Rozumiem, że dawkowanie w cenie:)Zastosuję się. ML

Napisz komentarz