SETki inspiracji
Podcast Grupy SET
Slider

SI 005 – Jak zostałem menadżerem i jak nauczyłem się nim być. Maciej Pawlik.

W tym odcinku poznasz historię Maćka Pawlika, który opowie o tym, jak stawał się menadżerem. Dowiesz się:
  Jak stać się menadżerem i jakie drogi mogą prowadzić do tego celu?
  Dlaczego praca menadżera to proces ciągłego doskonalenia się zarówno pod kątem kompetencji, jak i charakteru?
  O wzlotach i upadkach, jakich może doświadczać menadżer zespołu w codziennej pracy, a także o szufladach, w jakich korporacja może zamknąć menadżera.

Linki do stron, o których wspominamy w podcaście:

  www.grupaset.pl/rozwiazania-dla-klientow-indywidualnych/dna-menadzera-szkola-zarzadzania/
  www.grupaset.pl/rozwiazania-dla-klientow-indywidualnych/trening-interpersonalny-plus/

Jak słuchać naszego podcastu:

Możesz słuchać go praktycznie wszędzie zarówno na urządzeniu stacjonarnym, jak również mobilnym (smartfon, tablet, smartwatch). Nasz podcast dostępny jest dla Ciebie…
…na stronie SETek Inspiracji:

SŁUCHAJ NA grupaset.pl

…w serwisie iTunes:

SŁUCHAJ W ITUNES

…w serwisie Spotify:

SŁUCHAJ W SPOTIFY

Recenzuj nasz podcast:

Jeśli chcesz, aby inne osoby poznały nasz podcast, zostaw recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób.

Subskrybuj nasz podcast:

Jeśli podoba Ci się nasz podcast i nie chcesz przegapić żadnego odcinka to koniecznie subskrybuj. Podcast możesz subskrybować…
…w serwisie iTunes:

SUBSKRYBUJ W ITUNES

…w aplikacjach na Android:

SUBSKRYBUJ NA ANDROID

Twoja opinia:

Co sądzisz o tym odcinku? Jakie masz przemyślenia/refleksje/wnioski? Podziel się i zostaw komentarz poniżej.
A jeżeli uważasz, że warto było posłuchać to podziel się ze znajomymi.
Udostępnij
2 komentarze
  1. Kasia Wójcik 6 lutego 2018 at 12:46

    Odważnie Maćku odkryłeś swoje przeszłe funkcjonowanie. Jak sądzę z doświadczenia po tych różnych intra-, inter- i innych- staje się to nieco prostsze. Choć kiedyś wydawało się niemożliwe przyznanie do porażki w jakimkolwiek zakresie. Mi w życiu również długo wydawało się, że moja mapa jest jedynie słuszna, po prostu najlepsza i nie rozumiałam co jest nie tak z pozostałymi. Dopiero pierwsze szkolenia rozwojowe zaczęły ten stan zmieniać. Może na szczęście dla innych – nigdy nie zostałam menadżerem… Po tych 17 osobach na interpersonalnym sądzę, że miałeś mocno przyspieszony rozwój:) Cenny podcast dla obecnych lub przyszłych menadżerów, aczkolwiek dla niektórych bardzo młodych osób może pozostać niezrozumiały, aż do czasu zdobycia doświadczenia na własnej skórze.
    Pozdrawiam serdecznie.

    • Maciej Pawlik 6 lutego 2018 at 22:42

      Kasia, dziękuję za komentarz i masz rację każdy trening coś kruszył, odsłaniał, wyostrzał. Nadal spotykam młodych, ale też już bardziej doświadczonych menadżerów, święcie przekonanych, że istnieje tylko jeden słuszny punkt widzenia – ich własny. Z uśmiechem przyglądam się jak potrafią znaleźć 101 argumentów na poparcie swojej tezy i niestety również na to, że popełniają moje błędy. I tak jak Ty uważam, że muszą doświadczyć – siły informacji zwrotnej, czy odtrącenia przez otoczenie, aby się zatrzymać i krytycznie spojżeć na siebie. Dlatego naszą rolą jest stwarzać im możliwość do doświadczania i do refleksji, a reszta już w rękach samego menadżera :) Pozdrawiam.

Napisz komentarz