W SET Adventure wierzymy w zespoły. Działaniami wspieramy ich efektywność, elastyczność i odporność na trudne, zmienne sytuacje. Robimy to łącząc nasze doświadczenie trenerskie oraz pasję do przygody, adrenaliny i ciągłego poszukiwania wyzwań. Wychodzimy poza utarty, szkoleniowy czy “team buildingowy” schemat tworząc nową jakość w budowaniu spójności i siły zespołów.

Maciek Cichocki, Mentor SET Adventure


Poznaj ideę…


Dlaczego budowanie zespołu z SET Adventure®?

Przełamujemy schematy

Zaprzeczamy teorii, że szkolenia są nudne, a team building to tylko zabawa. Nasze projekty to duża dawka wyzwań i przekraczania granic połączona z wiedzą i okazją do głębokich refleksji nad zespołem i tworzącymi go ludźmi.

Jedyny taki zespół

Połączyliśmy doświadczenie trenerów Grupy SET z kompetencjami specjalistów od survivalu, militariów, zadań linowych, kuglarstwa oraz teatru improwizacyjnego. Stworzyliśmy zespół ekspertów od edukacyjnego outdoor-u.

Zarażamy pasją

Wyprawy, góry, survival, gry terenowe – to nasz świat. Podobnie jak praca z ludźmi i wspieranie ich w rozwoju. Nasze programy łączą obie te pasje dając mieszankę emocji oraz okazji do wartościowych i rozwojowych wniosków.

Nasze programy dla Twojej organizacji?

Zrób sobie kawę i przeczytaj folder z programami… :)


Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszam do kontaktu:

Urszula Olejnik

Menadżer Projektów SET Adventure®

     urszula.olejnik@grupaset.pl
     +48 500 594 684


Formularz kontaktu

Chcesz zadać pytanie, lub przesłać opinię, skorzystaj formularza.


Newsletter

Dopisz się do odbiorców.

Będziemy przesyłać do Ciebie nasz RozWojownik i informacje o nowościach w Grupie SET.

Grupa SET sp. z o.o. informuje, że dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art.7 pkt.6 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Grupa SET sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.Jana Kazimierza 45 lok.AD0106.Udostępnij