Referencje klientów
SET Biznes®

Trenerzy Grupy SET byli zaangażowani w realizację projektu na każdym etapie jego trwania. Zaprezentowali wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz dbałość o rezultaty poszczególnych szkoleń.

Jacek Olbrycht, Dyrektor Generalny
          Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Profesjonalizm i zaangażowanie trenerów prowadzących, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, oceniam bardzo wysoko. Doceniam również wysoki poziom strony organizacyjne. Grupę SET polecam jako rzetelnego partnera przy realizacji projektów.

Maciej Jahns, Dyrektor Działu HR
          Maspex Wadowice

Referencje klientów
Akademii SET®

Perfekcyjne podejście do tematu, atmosfera sprzyjająca rozwojowi. Indywidualne podejście do uczestnika jako jednostki i członka zespołu. Genialne prowadzenie i informacje zwrotne dające możliwość refleksji nad sobą.

Joanna Stando-Leśnik
          Szkoła Trenerów Biznesu, Edycja 42 Kraków

Cieszę się, że w świat coachingu zostałam wprowadzona w tak profesjonalny, ciekawy i inspirujący sposób. Duże wsparcie i szacunek ze strony trenerów/coachów sprzyja rozwojowi, poszerzaniu samoświadomości i realizowaniu własnych celów. Polecam!

Katarzyna Świątkowska
          Szkoła Coachów, Edycja 12 Warszawa

Formularz kontaktu

Chcesz zadać pytanie, lub przesłać opinię, skorzystaj formularza.


Newsletter

Dopisz się do odbiorców.

Będziemy przesyłać do Ciebie
nasz RozWojownik
i informacje o nowościach
w Grupie SET.


Grupa SET sp. z o.o. informuje, że dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art.7 pkt.6 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Grupa SET sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.Jana Kazimierza 45 lok.AD0106.