Kim jesteśmy? Jesteśmy wiodącą firmą szkoleniowo-doradczą dostarczającą efektywne rozwiązania szkoleniowe klientom indywidualnym, klientom biznesowym oraz administracji publicznej. Od ponad 15 lat z sukcesami wspieramy rozwój rynku szkoleniowego w Polsce. Specjalizujemy się w rozwoju kompetencji trenerskich, menadżerskich, sprzedażowych i coachingowych.

Maciej Pawlik, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny Grupy SET


Dlaczego Grupa SET®?

Misja i wartości

Misja firmy i wartości, którymi się kierujemy są dla naszych klientów najlepszymi gwarantami efektywności, jakości i wyjątkowości dostarczanych przez nas usług.

Know-how

Każdy projekt osadzony jest na Modelach Rozwojowych Grupy SET®. Otwieramy na doświadczenia, pozostawiamy przestrzeń na refleksję i wyciąganie wniosków.

Wyjątkowy zespół

Gotowość do samorozwoju to fundamentalna zasada, z którą identyfikuje się ponad 20 stale współpracujących z nami trenerów i konsultantów.

Odpowiedzialność społeczna

Chętnie wspieramy i inicjujemy projekty CSR, których celem jest rozwój branży szkoleniowej oraz pomoc najbardziej potrzebującym.

Centrum szkoleniowe SET Serwis®

Projekty realizujemy w naszych w pełni wyposażonych, salach szkoleniowych w Warszawie, idealnych do prowadzenia zajęć w trybie warsztatowym, lekcyjnym czy wykładowym. Chętnie pracujemy również w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszam do kontaktu:

Maciej Pawlik

Dyrektor Operacyjny Grupy SET®

     maciej.pawlik@grupaset.pl
     +48 501 170 580


Formularz kontaktu

Chcesz zadać pytanie, lub przesłać opinię, skorzystaj formularza.


Newsletter

Dopisz się do odbiorców.

Będziemy przesyłać do
Ciebie nasz RozWojownik
i informacje o nowościach
w Grupie SET.


Grupa SET sp. z o.o. informuje, że dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art.7 pkt.6 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Grupa SET sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.Jana Kazimierza 45 lok.AD0106.