Maria Odrowąż-Petrykowska

Trener / Coach

    e-mail:

Doświadczony Trener, Konsultant i Coach. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach związanych ze sprzedażą, zarządzaniem i szkoleniami. Stworzyła kilkadziesiąt programów szkoleniowych i przeszkoliła kilka tysięcy osób w tym zakresie. Przez kilka lat szkoliła podległe zespoły sprzedażowe odpowiadając za wzrost sprzedaży wybranych usług na podległym terenie.


Specjalizuje się w rozwoju kompetencji trenerskich, sprzedażowych i menadżerskich. Duża wiedza i doświadczenie trenerskie pozwala jej efektywnie prowadzić zajęcia w Akademii SET®. Ponad 4000 godzin doświadczenia w pracy z grupami szkoleniowymi oraz w pracy w relacji indywidualnej.

Styl pracy

Niezwykle inspirująco.

Mocno energetycznie.

Z poczuciem humoru.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Finanse i Bankowość. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Akademii SET®.

Prywatnie

Aktywnie uprawia sporty takie jak bieganie, jazda konna, jazda na rowerze. W wolnych chwilach fotografuje, a w miarę możliwości zwiedza egzotyczne zakątki świata.

Udostępnij
.,.