Magdalena Dittmer

Trenerka / Mediator / Facilitator

    e-mail:

Doświadczony Trener, zawodowy Mediator wpisany na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Łącząc doświadczenie praktyczne, wykształcenie prawnicze oraz umiejętności trenerskie prowadzi projekty rozwojowe z zakresu zarządzania konfliktem, mediacji w biznesie, facylitacji w grupach projektowych. Prowadzi też mediacje i negocjacje w sprawach gospodarczych, pracowniczych, a także rodzinnych i karnych.


Jako mediator bezpośrednio wspiera w sytuacjach spornych menadżerów, pracowników firm oraz osoby prywatne w kryzysie. Z przekonania i wiary w powiedzenie o nasiąkającej za młodu skorupce, prowadzi działalność pro publico bono dla młodzieży, m.in. jako Inicjatorka i koordynatorka projektu mediacji rówieśniczych wśród starogardzkich gimnazjalistów.

Styl pracy

Odpowiedzialnie.

Z dużą otwartością.

Bezpiecznie.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz Prawa i Funduszy Europejskich na Wydziale Marketingu i Zarządzania Politechniki Gdańskiej. Absolwentka Studiów Podyplomowych Mediacje Sądowe i Pozasądowe. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®. Ponadto posiada certyfikat Transforming Communication.

Prywatnie

Prywatnie mama dwóch synów, autorka bloga fotograficznego, a wspólnie z synami bloga z inspirującymi i motywującymi metaforami. Kolekcjonerka podróżniczych wspomnień.

Udostępnij

Napisz komentarz

.,.