Maciek Cichocki

Trener / Inspirator / Coach

    e-mail:

Trener, Inspirator, Storyteller, Konsultant Biznesu. Z biznesem i korporacjami współpracuje od ponad 15 lat. Specjalista od przeprowadzania organizacji przez zmianę, budowania efektywnych zespołów oraz rozwoju kompetencji liderskich. Zdeklarowany zwolennik pracy u podstaw. Miłośnik storytellingu i metafory w pracy z ludźmi. Twórca prezentacji oraz oprawa audio-wizualnych opartych o visualstorytelling.Zakochany w górach i podróżach, skąd czerpie pomysły do pracy trenerskiej. Na „liczniku” ma ponad 10000 godzin pracy na sali szkoleniowej, w tym ponad 3000 godzin z trenerami i przyszłymi trenerami oraz blisko 30 zrealizowanych szkoleń e-learnigowych.

Styl pracy

Jak czołgiem przez las omijając drobny kwiat.

Przygotowanie merytoryczne

Automatyk i Robotyk. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Pracy Warsztatowej w oparciu o proces grupowy. Praktyk doszkalający się między innymi u Richarda Bolstada, Jaapa Hollandera, Jeorena Stecka.

Prywatnie

Ojciec, ojczym, przyjaciel, towarzysz. Zakochany w górach, zarówno tych niskich i spokojnych, jak i tych ośnieżonych, wysokich i momentami groźnych. Niespokojna dusza, nieustannie planująca kolejne wyprawy dalekie i bliskie. Organizator wprowadzający niektóre z tych planów w życie, w myśl zasady, że marzenia są po to, żeby je spełniać, a nie tylko mieć.

Udostępnij