Łukasz Kunz

Trener

    e-mail:

Trener biznesu i praktyk zarządzania. Doświadczenie z wielu lat przewodzenia dużym zespołom w wiodących międzynarodowych firmach przekłada na praktyczne programy szkoleniowe dla biznesu. Doświadczenia trenerskie zdobywał jako trener wewnętrzny w globalnej centrali największej firmy meblowej świata. W swojej pracy trenerskiej koncentruje się na umiejętnościach menadżerskich i komunikacyjnych, prowadzi również warsztaty strategiczne ukierunkowane na dogłębną diagnozę biznesu, wraz z budową zwycięskiej dlań strategii.


Styl pracy

Przyjaźnie.

Praktycznie.

Biznesowo.

Przygotowanie merytoryczne

Z pierwszego wykształcenia pedagog (Pomorska Akademia Pedagogiczna w Słupsku), następnie pogłębiał swoją wiedzę biznesową na Uniwersytecie Gdańskim (Szkoła Zarządzania) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (Executive MBA). Brał udział w licznych rozwojowych programach wewnętrznych oraz programach Train The Trainer wiodących firm szkoleniowych. Jest absolwentem Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET i słuchaczem Szkoły Coachów Akademii SET.

Prywatnie

Uwielbia rekreacyjny sport (rower, bieganie, rolki, badminton) oraz spacery z żoną i psami w naturze. Energię ładuje na rockowych koncertach i muzycznych festiwalach, sam od niedługiego czasu grywa na gitarze, basie i bębnie djembe. Zbiera polskie szkło vintage z lat 70-tych.

Udostępnij

Napisz komentarz

.,.