Jarosław Zagórny

Trener / Konsultant / Innowator

    e-mail:

Trener i ekspert w zakresie tworzenia, testowania i wdrażania nowych rozwiązań dla biznesu. Ostatnie 6 lat współpracował z międzynarodową korporacją branży finansowej dla której prowadził zarówno warsztaty strategiczne, na których powstawały nowe rozwiązania dla klientów, jak również ściśle współpracował z dedykowanymi zespołami doradców i ich menadżerami, analizując wskaźniki biznesowe, planując działania rozwojowe, mierząc ich efektywność na wszystkich poziomach modelu Kirkpatricka.Jest autorem międzynarodowego programu szkoleń z zakresu negocjacji i obsługi klienta którym została objęta grupa około 1000 konsultantów w 5 krajach Europy firmy z sektora finansowego. Prelegent konferencji z zakresu Motywowania Team Leaderów Call Center. Specjalizuje się w szkoleniach kadry menadżerskiej z zakresu budowania zaangażowania pracowników, budowania marki osobistej menadżera i rozwoju kompetencji menadżerskich, a także w szkoleniach dedykowanych dla zespołów sprzedażowych, obsługi klienta, windykacyjnych.

Styl pracy

Tworzenie nowego.

Aktualne trendy i badania.

Wspieranie.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwent studiów podyplomowych „Menedżer Jako Trener i Coach” oraz dwóch, certyfikowanych szkół trenerskich, w tym Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®. Ponadto ukończył certyfikowane szkolenie z zakresu zarządzania zmianą – PROSCI Change Management Certification Program oraz studia podyplomowe z zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ukończył również Akademię Trenera Edukacji w Plenerze – certyfikowane szkolenie opracowane przez Uniwersytet w Edynburgu i organizację Venture Trust. Jest też aktywnym menadżerem – fundatorem i członkiem zarządu Fundacji Rodzinna Stacja.

Prywatnie

Człowiek z którym trudno się nudzić, gdyż sam się nie nudzi jako tata dwójki synów :) Uwielbia aktywności w plenerze. Ma za sobą 26-cio dniową wędrówkę po Hiszpanii pokonując pieszo 860km. Przebiegł nocny półmaraton. Uwielbia wędrówki po górach z nocowaniem w schroniskach lub “pod chmurką” oraz jest absolutnym fanem pracy z klientami w lesie w którym potrafi spędzić nawet tydzień.

Udostępnij

Napisz komentarz