Aleksandra Gelo-Piesta

Trenerka / Coach / Konsultantka

    e-mail:

Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, Psycholog, Coach w trakcie certyfikacji ICF na poziomie ACC. Członek Stowarzyszenia Mówców – Toastmasters. Ma ponad 13-letnie doświadczenie sprzedażowe w branżach hotelarskiej, kosmetycznej i medycznej. Od 2010 roku wspiera innych na drodze do wydobycia i uwolnienia ich potencjału. Wykorzystuje szeroki wachlarz narzędzi coachingowo–trenerskich oraz wybrane techniki Neurolingwistycznego Programowania.Specjalizuje się w szkoleniach i coachingach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, kompetencji menadżerskich, społecznych oraz rozwoju osobistego. Pracuje w języku polskim i angielskim. Ponad 1000 godzin szkoleń stacjonarnych i training on the job.

Styl pracy

Pełny optymizm.

Wiara w ludzi.

Działanie proaktywne.

Przygotowanie merytoryczne

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Społeczna oraz Martin College of Sydney w Australii na kierunku Marketing. Ponadto absolwentka Szkoły Coachów Grupy SET oraz Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET.

Prywatnie

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Jej pasją jest praca trenera i coacha, stały rozwój osobisty, taniec, sportowy tryb życia i zdrowe odżywanie.

Udostępnij